Accueil » Novinky » Vizuálny test: Pokúste sa nájsť pikachu, ktorý na tomto obrázku nevyzerá ako iný, ak môžete!

Vizuálny test: Pokúste sa nájsť pikachu, ktorý na tomto obrázku nevyzerá ako iný, ak môžete!

Ak máte trochu času, kým sa vrátite do svojej firmy, pozývame vás vyskúšať našu novinku test dňa. Aby sme vás pobavili, dnes vám ponúkame Písomka zábavné aj náročné.

Toto je vizuálny test čo vám umožní otestovať váš mozog a myseľ.

Vizuálny test: „Ktorý z týchto pikachu sa líši od všetkých ostatných? »

V dnešnom teste musíte nájsť Pikachu, japonskú kreslenú postavičku. Na prvý pohľad sa všetky pikachu zdajú byť rovnaké, no jeden z nich je iný. Celkovo je na obrázku 91. Pokúste sa nájsť ten jedinečný za menej ako 20 sekúnd .

© legrisou.fr

Ste pripravení vyriešiť túto zábavnú hádanku? Aby ste sa tam dostali rýchlo, musíte sa sústrediť. Zvládli by ste to? Hneď ako sa budete cítiť pripravení, spustite časovač!

Pozorovací test: Správna odpoveď

Uplynulo 20 sekúnd! Podarilo sa vám včas identifikovať falošného pikachu? Ak áno, ste skutočným pozorovateľom. V opačnom prípade sa nenechajte odradiť, test nebol taký jednoduchý, najmä s nariadeným termínom.

Čtěte také  Optická ilúzia očí: Ak máte orlie oči, nájdite číslo 1893 medzi 1873 za 18 sekúnd

Aby ste však nabudúce uspeli, nacvičte si riešenie takýchto hier. Správnu odpoveď vám dáme v nasledujúcich riadkoch.

Riešenie

Pikachu odlišný od všetkých ostatných je v 2. rade pikachu zľava. Ako to rozpoznať? Na rozdiel od iných pikachu tento nemá na chvoste červenú škvrnu. Tento detail si môžete skontrolovať sami pri pohľade na obrázok nižšie.

© legrisou.fr

Vedeli ste: IQ testy a vizuálne výzvy, ako je tento, môžu pomôcť rozvíjať koncentráciu, pamäť a schopnosti riešiť problémy. Nezabúdajme ani na to, že pomáhajú zlepšovať zrakové schopnosti a zábavnou formou rozvíjajú vnímanie detailov. Na našej stránke si môžete zacvičiť s množstvom vizuálnych hier všetkého druhu.

Neváhajte vyzvať svojich blízkych , priatelia a rodinní príslušníci s touto vizuálnou hádankou. Nezabudnite tiež zdieľať dnešný test na sociálnych sieťach, ak sa vám páčil.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.