Accueil » Novinky » Matematická hádanka: Otestujte si svoje IQ posunutím jednej zápalky!

Matematická hádanka: Otestujte si svoje IQ posunutím jednej zápalky!

Dnes sa pokúsime vyriešiť hádanka čo zjavne nefunguje. Vychádzame z rovnice 8-0 = 1 čo je nesprávne a naša výzva je opraviť za menej ako 35 sekúnd.

IQ testy, Hádanky a iné spravodajské hry sú známe ako nástroje, ktoré nám umožňujú otestovať našu schopnosť riešiť problémy. Môžu byť zábavnou zábavou alebo vážnou skúškou na posúdenie určitej úrovne inteligencie.

V dnešnej dobe zaujali výzvy na sociálnych sieťach dôležité miesto a medzi užívateľmi sú veľmi obľúbené. Ľudia radi prijímajú tieto výzvy a zdieľajú svoje výkony so svojimi priateľmi a sledovateľmi. Tieto výzvy môžu byť jednoduché alebo zložité v závislosti od ich úrovne a môžu ponúkať množstvo zaujímavých aktivít.

Matematická hádanka: Otestujte si svoje IQ posunutím jednej zápalky!© legrisou.fr

Teraz otestujeme naše schopnosti tým, že sa pokúsime vyriešiť túto neriešiteľnú hádanku za menej ako 35 sekúnd. pripravený? Poďme !

Vyriešte dnešnú výzvu

Stojíme pred novou hádankou. Úspešné vyriešenie si vyžaduje sústredenie a starostlivé pozorovanie. Musíme myslieť mimo rámca a nájsť originálne riešenia na vyriešenie dnešnej záhady.

Čtěte také  Test optických ilúzií: Ak máte orlie oči, nájdite číslo 324 za 18 sekúnd

Ak chcete vyriešiť rovnicu výzvy, môžeme posunúť iba jeden zápas . Preto musíme premýšľať a pozorne sledovať všetky informácie, ktoré máme k dispozícii, aby sme dosiahli uspokojivý výsledok.

Ak chcete uspieť v hádanke, je dôležité cvičiť svoju myseľ a kreativitu. Musíte pozorne sledovať výzvu a sústrediť sa. Využite svoju fantáziu, aby ste prišli s inovatívnymi riešeniami a našli originálne spôsoby riešenia problému.

Ak potrebujete pomoc, neváhajte sa opýtať. S trochou trpezlivosti a cviku môžeme hádanku úspešne vyriešiť a užiť si ju!

Zlomte si mozog!

Nedávno bola na sociálnych sieťach spustená výzva, ktorá je veľmi populárna. Toto je hádanka, ktorá vyžaduje, aby účastníci našli riešenie len za 35 sekúnd. Pripravili sme pre vás obrázok, ktorý vám pomôže pochopiť výzvu a vyriešiť ju.

Riešenie je 9-8=1.

© legrisou.fr

Ak túto odpoveď nájdete za menej ako 35 sekúnd, gratulujeme! Si skutočný génius. V opačnom prípade sa nebojte, sme tu, aby sme vám podali pomocnú ruku. Tak smelo do toho! Otestujte si svoje znalosti a pomôžte si nájsť riešenie.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.