Accueil » Novinky » Zraková skúška: Dokážete, že máte dobrú zrakovú ostrosť, ak nájdete mydlo za menej ako 10 sekúnd?

Zraková skúška: Dokážete, že máte dobrú zrakovú ostrosť, ak nájdete mydlo za menej ako 10 sekúnd?

Páči sa vám vizuálne výzvy ? Chcete si otestovať svoje vizuálne schopnosti? Tu je vizuálne puzzle ktorá vás určite zaujme. Na prvý pohľad jednoduchá vizuálny test je pomerne ťažké, ak nemáte správne zručnosti. Najmä preto, že ho musíte zvládnuť v určitom časovom limite. Myslíte si, že ju dokážete vyriešiť?

Vizuálny test: „Nájdite mydlo medzi týmito kačičkami za maximálne 10 sekúnd!“

Nižšie uvedený vizuálny test je spôsob, ako otestovať vašu zrakovú ostrosť a úroveň zrakového rozlišovania. Je výzvou pre vašu vizuálnu pozornosť, vizuálnu pamäť a zmysel pre detail. Odporúčame vám, aby ste sa pozorne sústredili, aby ste si nepomýlili oči alebo mozog.

Ste pripravení? Teraz máte 10 sekúnd na to, aby ste si pozorne prezreli nasledujúci obrázok a medzi všetkými predmetmi našli mydlo.

Chatasova.sk

Teraz ste na rade vy!

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgový test: Ak máte bystré oči, nájdite číslo 89 za 10 sekúnd

Test zraku: správna odpoveď

Desať sekúnd uplynulo. Podarilo sa vám nájsť mydlo na obrázku, alebo vás premohol čas? Riešenie tejto vizuálnej hádanky vám prezradíme nižšie.

Riešenie

Mydlo má rovnakú farbu ako objekty na obrázku. Preto bolo ťažké ho rozlíšiť. Najmä preto, že nápis SAVON (mydlo) nad ním sa dá zameniť s predmetmi, ak sa dostatočne nesústredíte. Ak sa však pozriete pozorne, ľahko ho lokalizujete. Mydlo sa nachádza v pravej časti obrázka. Na ďalšom obrázku sme ho zakrúžkovali.

© Chatasova.sk

Podarilo sa vám vyriešiť túto vizuálnu záhadu? Ak áno, gratulujeme! Máte dobrú zrakovú ostrosť a vaše zrakové rozlišovanie je pravdepodobne ešte dobre vyvinuté! Pokračujte v testovaní svojho zraku, aby ste mohli tieto užitočné zrakové schopnosti naďalej využívať v každodennom živote.

Ak ste v tomto zrakovom teste neuspeli, znamená to, že potrebujete ďalší tréning. Neváhajte sa poobzerať po našej platforme a nájsť rôzne vizuálne výzvy, ktoré môžete prijať vždy, keď budete mať voľný čas, aby ste pracovali na svojom pozorovacom zmysle a rýchlosti myslenia.

Čtěte také  Vizuálny test: Dokážete rozpoznať zlú čarodejnicu za menej ako 10 sekúnd?

Zároveň vás vyzývame, aby ste sa o túto vizuálnu výzvu podelili so svojimi priateľmi, kolegami a rodinou. Zadajte im túto výzvu a zistite, ako dobre vedia vizuálne rozlišovať! Na našej webovej stránke nájdete aj ďalšie skupinové vizuálne výzvy.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.