Accueil » Novinky » Vizuálny test: Máte dobré vizuálne rozlišovanie? Dokážte to tým, že teraz nájdete dva rovnaké dáždniky.

Vizuálny test: Máte dobré vizuálne rozlišovanie? Dokážte to tým, že teraz nájdete dva rovnaké dáždniky.

Ste vnímavý človek a dobrý pozorovateľ? Vizuálny test dňa umožňuje zmerať zrakovú ostrosť a zrakové rozlišovanie. Ukáže tiež, či ste puntičkár. Nezabudnite robiť tento test a zároveň sa zabavte!

Vizuálny test: „Ktoré dva dáždniky na tomto obrázku vyzerajú rovnako?“

Mali by ste vedieť, že vizuálne testy stimulujú mozog rôznymi spôsobmi. Vo všeobecnosti testujú vašu schopnosť sústrediť sa, zapamätať si alebo analyzovať. Niekedy testujú vaše zmysly, najmä zrak. To je prípad nasledujúcej vizuálnej hry. Budete vyzvaní, aby ste si otestovali svoje vizuálne schopnosti. Ste pripravení?

Tu sú pokyny: Nasledujúci obrázok obsahuje približne desať rôznych dáždnikov. V skutočnosti má každý z nich svoj vlastný tvar a farby. Ak sa však pozriete pozorne, zbadáte dva dáždniky, ktoré sú rovnaké.

© Chatasova.sk

Potom máte 10 sekúnd na dôkladnejšiu a podrobnejšiu analýzu tohto obrázka a nájdite 2 rovnaké dáždniky. . Veľa šťastia!

Čtěte také  Matematická výzva: Otestujte svoje IQ presunutím 1 zápalky!

IQ test: správna odpoveď

Nie každý má rovnakú úroveň koncentrácie, nehovoriac o pozorovaní. Najmä preto, že každý má iné vizuálne schopnosti. Dnešná vizuálna hádanka je skvelým spôsobom, ako zistiť, či máte bystré oči a rýchlu myseľ, alebo práve naopak.

Tak čo, podarilo sa vám vyriešiť test? Ak áno, ste vynikajúci pozorovateľ. Ale vždy sa môžete zlepšiť. Ak nie, znamená to, že musíte častejšie pracovať na svojom vnímaní, aby ste rozvíjali svoju zrakovú ostrosť a rozlišovanie. Riešenie tohto vizuálneho testu nájdete nižšie.

Riešenie

Je to fialový dáždnik, ktorý sa na tomto obrázku objavuje dvakrát. Jeden je v pravom hornom rohu a druhý v ľavom rohu obrázka vedľa oranžového dáždnika a nad modrým dáždnikom.

Vidíte ich? Jasnejšie ich môžete vidieť na obrázku nižšie.

© Chatasova.sk

Ak sa chcete ešte viac zabaviť s našimi IQ testami a využiť príležitosť na posilnenie svojich kognitívnych a vizuálnych schopností, navštívte našu stránku. Môžete si vybrať náročné testy alebo začať s ľahšími testami na zlepšenie svojich schopností.

Čtěte také  Dokážete nájsť skryté číslo 485 za 8 sekúnd

Nezabudnite sa podeliť o svoje úspechy so svojimi blízkymi a vyzvite svojich priateľov a rodinu na tieto zábavné vizuálne hry.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.