Accueil » Novinky » Vizuálny test: Kde je na obrázku slimák?

Vizuálny test: Kde je na obrázku slimák?

Vždy vám hovorili, že ste dobrý pozorovateľ? Alebo si myslíte, že ste? Ak áno, vyzveme vás tento pozorovací test ! Dokážte, že ste naozaj nadšený pozorovateľ, a vyriešte túto vizuálnu hádanku skôr, ako vyprší čas.

Toto jevizuálny test pomerne náročný, ktorý zvládnu len tí najlepší. Postavte sa výzva ?

Vizuálny test: „Nájdete slimáka ukrytého medzi korytnačkami za menej ako 15 sekúnd?“

Na prvý pohľad vidíte, že na tomto obrázku nie je nič nezvyčajné. Je to obrázok niekoľkých korytnačiek. Ale nie je to tak. V skutočnosti sa medzi korytnačky vkradol malý slimák a delí sa s nimi o tento krásny deň.

Dáme vám 15 sekúnd a nie viac, aby ste si pozorne prezreli tento obrázok so všetkými jeho detailmi a pokúsili sa nájsť tohto slimáka.

© Chatasova.sk

Ak ho chcete nájsť, nesmiete sa nechať rozptýliť. Musíte zostať úplne sústredení. Myslíte si, že to dokážete? Potom je to na vás! A veľa šťastia!

Čtěte také  Optická ilúzia: Ak máte jastrabie oči, nájdite číslo 71 za 11 sekúnd

Test videnia: správna odpoveď

Ak toto čítate, váš čas vypršal. Priznajme si, že 15 sekúnd uplynie veľmi rýchlo! Ale stačí to, ak máte bystré oko. Tak čo, vyriešili ste dnešnú vizuálnu hádanku?

Ak áno, dobre ste urobili! Znamená to, že ste puntičkár, ktorý dbá na detaily, ale tiež to znamená, že máte orlie oči, pretože slimák bol naozaj ťažko rozoznateľný. Na druhej strane, ak sa vám to nepodarilo, nič sa nedeje. Musíte len zlepšiť svoje vizuálne schopnosti.

Nižšie je uvedené riešenie tohto vizuálneho testu.

Riešenie

Slimák je na pravej strane obrázka. Na obrázku nižšie sme ho zakrúžkovali, aby ste ho mohli ľahko vidieť. . Okrem jej malej veľkosti ju bolo ťažké spozorovať aj vďaka jej schránke, pretože by ste mohli uveriť, že ide o mučenú schránku.

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgová výzva: Ak máte zrak 50/50, nájdite slovo štyridsať medzi štyridsiatimi za 13 sekúnd

Chatasova.sk

Vyzvite svojich priateľov, rodinu a kolegov týmto zábavným vizuálnym testom. Zistite, ako rýchlo dokážu odhaliť nášho malého skrytého slimáka.

A ak chcete v dobrodružstve s nami rovno pokračovať, navštívte našu platformu. Nájdete tam najrôznejšie testy mozgu a zraku. Nezabudnite, že tieto zábavné hry vám umožnia otestovať vaše schopnosti, ale predovšetkým ich zlepšiť.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.