Accueil » Novinky » Vizuálna výzva: Zapojte sa do hry s rozdielmi a nájdite 12 rozdielov za menej ako 45 sekúnd!

Vizuálna výzva: Zapojte sa do hry s rozdielmi a nájdite 12 rozdielov za menej ako 45 sekúnd!

Vitajte v toto je nájsť 12 rozdielov medzi dvoma obrázkami. Budete vyzvaní, aby ste objavili a porovnali dva obrázky predstavujúce deti v škole. Na nájdenie všetkých rozdielov medzi obrázkami budete mať 45 sekúnd a tak získať vysoké skóre.

Vizuálne testy sú skvelým spôsobom, ako stimulovať zrak a myseľ. Sú skvelé na zlepšenie koncentrácie a vizuálnej pamäte a môžu byť dokonca zábavné. Vizuálne testy môže pomôcť rozpoznať jemné detaily, naučiť sa rozpoznávať tvary a farby a rozvíjať analytické schopnosti.

Tento test je dobrou príležitosťou otestovať si zrak, schopnosť rozlišovať detaily a zrakovú obratnosť. Túto zábavnú a interaktívnu hru si môžu užiť aj deti, aby sa naučili pozorne sledovať svoje okolie. Tak na čo čakáš? Pripravený na výzvu? Tak, poďme !

© legrisou.fr

Koncentrácia a pozorovanie

Ak chcete nájsť 12 rozdielov, musíte sa sústrediť a pozorne sledovať. Nájdite si čas na porovnanie dvoch obrázkov. Nezabúdajte, že každý detail sa počíta, preto neváhajte priblížiť, aby ste videli naozaj každú maličkosť.

Čtěte také  Otestujte si oči pomocou tejto optickej ilúzie nájdete 4 za 5 sekúnd

Čím ste pozornejší, tým je pravdepodobnejšie, že si všimnete rozdiely. Skúste teda ustúpiť a zvážiť každý detail obrázkov a mali by ste byť schopní nájsť akékoľvek skryté rozdiely.

Vedel si ?

Deti ísť do školy, aby ste získali vedomosti a zručnosti. Škola ponúka deťom akademickú prípravu, ale aj lekcie o živote. Deti sa učia nielen ako komunikovať so svojimi rovesníkmi, ale aj ako sa správať v sociálnom prostredí a prispôsobovať sa pravidlám a normám.

Študenti sa môžu naučiť pracovať ako tím, zdieľať svoje nápady, naučiť sa rešpektovať ostatných a rozhodovať sa. Škola tiež pomáha deťom rozvíjať sebavedomie. Okrem toho sa môžu naučiť rešpektovať kultúrne a náboženské rozdiely a začleniť sa do spoločnosti. Školy poskytujú deťom rôzne možnosti zábavy a rastu.

Gratulujeme tým, ktorí našli 12 rozdielov!

Gratulujeme ľuďom, ktorí úspešne dokončili svoju výzvu a našli 12 rozdielov za menej ako 45 sekúnd! Ste šampióni! Pre tých, ktorí nenašli všetky rozdiely, môžete si pozrieť obrázok, ktorý vám pomôže lepšie porozumieť. Neváhajte a reštartujte túto hru a prijmite výzvu inokedy!

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte orlie oči, nájdite nepárnu červenú repu za 18 sekúnd

© legrisou.fr

Pzdieľajte hru so svojimi priateľmi a rodinou aby mohli objaviť radosť z hrania tejto vzrušujúcej hry! Na sociálnych sieťach sa podeľte o svoje skúsenosti a množstvo hodín zábavy, ktoré vám táto hra môže ponúknuť.

Krásna grafika, nové úrovne a ďalšie čakajú na objavenie. Takže preskúmajte možnosti a zdieľajte svoje nadšenie online!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.