Accueil » Novinky » Vizuálna výzva: Nájdite rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami za menej ako 30 sekúnd!

Vizuálna výzva: Nájdite rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami za menej ako 30 sekúnd!

Vizuálne testy sú vynikajúcim spôsobom testovania a zlepšovania koncentrácie, pozornosti a zraku. Sú prístupné pre všetky vekové kategórie a môžu byť zábavným spôsobom, ako trénovať vizuálnu pamäť.

Dnes vám prinášame hru vizuálny test Veľmi jednoduchý test vašej schopnosti rýchlo nájsť rozdiely medzi dvoma obrázkami. Na stránke . Tento test, budete konfrontovaní s obrázkami, ktoré predstavujú ihrisko pre psov.

Za menej ako 30 sekúnd budete musieť nájsť 10 rozdielov medzi dvoma zobrazenými obrázkami. . Upozornenie: Táto hra je určená pre dospelých a staršie deti, pretože si vyžaduje postreh a sústredenie. Takže ste pripravení na túto výzvu? Poďme na to ! Nájdete dva obrázky nižšie . Teraz je rad na vás!

Chatasova.sk

Sústreďte sa a pozorne sledujte

Ak chcete nájsť 10 rozdielov medzi dvoma obrázkamibudete sa musieť sústrediť a pozorne si prezrieť každý detail . To znamená, že si musíte nájsť čas na porovnanie každého prvku na oboch snímkach, aby vám nič neuniklo.

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgová výzva: Ak máte zrak 50/50, nájdite číslo 030 za 18 sekúnd

Detaily, ktoré treba pozorovať, môžu byť veľmi jemné, preto je dôležité byť veľmi opatrný. pozorne preskúmajte každý obrázok . Dobrou technikou je porovnať obrázky tak, že ich vytlačíte alebo zobrazíte na väčšej obrazovke, čo vám umožní lepšie vidieť detaily. Nakoniec, keď nájdete všetky rozdiely, nezabudnite skontrolovať, či ste našli všetkých 10!

Vedeli ste, že?

Detský kútik pre psov je stavba, ktorá poskytuje psom rôzne zariadenia, aktivity a výzvy pre ich zábavu a pohodu. Hracie plochy môžu byť vnútorné alebo vonkajšie a môžu obsahovať prekážky, tunely, hrazdy, stĺpy, šmýkačky a skákacie plochy.

Môžu tiež poskytovať protišmykové povrchy, mäkké povrchy na hryzenie a automatické zavlažovacie systémy na udržiavanie čerstvosti a čistoty priestoru. Hracie plochy sú navrhnuté tak, aby poskytovali psom bezpečné miesto na hranie a socializáciu bez rizika zranenia alebo agresie zo strany iných zvierat alebo ľudí.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Ak máte 50/50 HD Vision Nájdite číslo 060 za 18 sekúnd

Odhalených 10 rozdielov

Aký oslnivý výkon! Dobrá práca pre tých, ktorí našli 10 rozdielov za menej ako 30 sekúnd. Pre tých, ktorým sa to nepodarilo, je tu riešenie na obrázku nižšie!

© Chatasova.sk

Zdieľanie hry s priateľmi je spoľahlivý spôsob, ako zlepšiť svoj zážitok. Jej zdieľaním na sociálnych sieťach môžete využiť nielen nadšenie a múdrosť ostatných, ale aj ich rady a tipy, ako zlepšiť svoju hru.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.