Accueil » Novinky » Vizuálna hádanka: Nájdeš žltého hada medzi týmito banánmi za menej ako 10 sekúnd? Dokážte svoje pozorovacie schopnosti teraz!

Vizuálna hádanka: Nájdeš žltého hada medzi týmito banánmi za menej ako 10 sekúnd? Dokážte svoje pozorovacie schopnosti teraz!

Existujú rôzne spôsoby, ako si osviežiť myseľ a udržať ju bystrú a pohotovú. Medzi ne patria mozgové testy . Tieto výzvy vás požiadajú, aby ste vyriešili hádanky všetky druhy hádaniek, ktoré vás zabavia a podporia vaše kognitívne schopnosti.

Na stránke . vizuálny test Dnes si zmeriame vaše pozorovacie schopnosti a rýchlosť analýzy. Zvládnete túto skúšku? Je na vás, aby ste to dokázali tým, že prijmete našu výzvu!

Vizuálny test: „Kde je v tejto dávke banánov žltý had?“

Videli ste niekedy žltého hada? Zoznámte sa so Schlegelovou zmijou v tejto vizuálnej hádanke. Majestátna, ale veľmi jedovatá, Tento malý had sa potichu preplazil cez túto dávku banánov . Takže pred stretnutím s ním, musíte ho najprv spozorovať.

Chatasova.sk

Ak chcete prejsť týmto vizuálnym testom, musíte nájsť hada pred uplynutím 10 sekúnd. Snažte sa čo najlepšie sústrediť na detaily obrazu a nenechajte sa rozptýliť po 5 alebo 6 sekundách.

Čtěte také  Test optických ilúzií: Ak máte orlie oči, nájdite slovo Face za 13 sekúnd

Ste pripravení? Spustite stopky za 3, 2, 1, teraz!

Pozorovací test: správna odpoveď

Vizuálny test, ktorý ste práve vyplnili, používal obrázok trompe-l’œil na meranie vašich pozorovacích schopností. Z vášho výkonu možno odvodiť úroveň vašej vizuálnej koncentrácie a vizuálneho rozlišovania. Ako ste teda dopadli? Riešenie vám prezradíme nižšie.

Riešenie

Žltý had je dobre maskovaný na pravej strane. Zakrúžkovali sme ho na nasledujúcom obrázku . Bola to jeho hlava, ktorú ste si mali všimnúť ako prvú.

© Chatasova.sk

Zvládli ste test načas? Gratulujeme! Vaša úroveň vnímania je špičková. Máte tiež vynikajúcu analytickú rýchlosť.

Našli ste hada, ale po uplynutí 10 sekúnd? Potom musíte pracovať na rýchlosti vnímania a myslenia. Navštívte našu stránku a precvičte si analýzu a rýchle riešenie našich vizuálnych hádaniek.

Nepodarilo sa vám odhaliť hada ani po uplynutí času bez riešenia? Odporúčame vám pravidelne stimulovať svoju myseľ a oči, aby ste ich posilnili.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.