Accueil » Novinky » Vizuálna hádanka: Nájdeš za 15 sekúnd tučniaka zamaskovaného medzi všetkými týmito pandami?

Vizuálna hádanka: Nájdeš za 15 sekúnd tučniaka zamaskovaného medzi všetkými týmito pandami?

Okrem toho, že je to vynikajúca zábava pre deti aj dospelých, vizuálne hádanky sú spoľahlivým a účinným nástrojom na zlepšenie vizuálnych zručností.

V skutočnosti zvyšovanie vizuálny test vám dáva šancu posilniť vašu koncentráciu, ako aj vaše pozorovacie a analytické schopnosti. Chcete si otestovať svoje oči? Prejdite na Táto výzva a zistite, koľko cviku potrebujú alebo nepotrebujú vaše vizuálne zručnosti!

Vizuálny test: „Kde je tučniak medzi týmito pandami?“

Obrázok nižšie je plný malých a veľkých pánd. Niektoré z nich si pochutnávajú na nanukoch, zatiaľ čo iné akoby pokojne pózovali pre fotografiu. Tvojou úlohou bude dostať sa cez tieto pandy a nájsť tučniaka. Na tento obrázok sa skutočne vkradol malý tučniak. Máte 15 sekúnd na to, aby ste tohto votrelca našli a dokázali svoje vizuálne a kognitívne schopnosti.

Chatasova.sk

Pozor na podvádzanie! Nesmiete prekročiť časový limit, posúvať sa po obrázku, aby ste skontrolovali riešenie, alebo dokonca požiadať o pomoc. Zvládneš to? Dokážte to teraz!

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgová výzva: Ak máte orlie oči, nájdite nepárny vankúš za 15 sekúnd

Test zraku: správna odpoveď

Podarilo sa vám nájsť tučniaka pred uplynutím 15 sekúnd. ? Výborne! To znamená, že máš zmysel pre detail a pozorovanie, ale aj dobrú analytickú rýchlosť.

Pätnásť sekúnd uplynulo, ale stále sa vám nepodarilo nájsť malého tučniaka? Dáme ti druhú šancu s touto nápovedou: tučniakov zobák má rovnakú farbu ako ľad pandy.

Stále ste napriek tejto nápovede nenašli tučniaka? Riešenie vám ukážeme na obrázkoch nižšie.

Riešenie

Malý tučniak je na pravej strane obrázka v hornej časti. Na obrázku sme ho zakrúžkovali červenou farbou.

© Chatasova.sk

Nebojte sa, ak ste túto vizuálnu hádanku nevyriešili. Cvičením sa môžete zlepšiť. Zúčastnite sa našich mozgových výziev a IQ testov, aby ste zvýšili svoje zručnosti.

Dokonca môžete začať hneď, keď navštívite našu stránku. Uvidíte, že keď budete plniť vizuálne testy, vaše pozorovacie a analytické schopnosti sa zvýšia desaťnásobne! Pozvite svojich priateľov a rodinu, aby prijali túto vizuálnu výzvu, a uvidíte, ako sa im bude dariť!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.