Accueil » Novinky » Vizuálna hádanka: Ak ste dobrý pozorovateľ, mali by ste byť schopní nájsť číslo skryté na obrázku za menej ako 15 sekúnd.

Vizuálna hádanka: Ak ste dobrý pozorovateľ, mali by ste byť schopní nájsť číslo skryté na obrázku za menej ako 15 sekúnd.

Vizuálne rozlišovanie je vizuálno-kognitívna funkcia rovnakým spôsobom ako vizuálna pozornosť a vizuálna pamäť. Toto je zručnosť, na ktorej treba pracovať, ak chcete mať silnú víziu. Realizovať tento vizuálny test aby ste vedeli, či ste dobrý pozorovateľ a či dobre rozlišujete zrak.

Vizuálny test: „Aká je skrytá hodnota na nasledujúcom obrázku? »

IQ testy sú efektívnymi nástrojmi na meranie inteligencie testovaním špecifických kognitívnych a zmyslových schopností. In IQ test Dnes sa podrobí skúške zmysel pre pozorovanie, pozornosť a vizuálne rozlišovanie. Zvládli by ste túto vizuálnu výzvu?

Dobre si pozrite nasledujúci obrázok. Vyzerá to ako krásny obraz, ktorý namaľoval talentovaný umelec. Je to v skutočnosti optická ilúzia, v ktorej bolo skryté číslo. Vašou úlohou je zistiť, aké číslo sa skrýva na obrázku. Na vyriešenie tejto hádanky máte 15 sekúnd času.

Čtěte také  Iba 10 % ľudí dokáže nájsť písmeno Q za 10 sekúnd

© legrisou.fr

Pred začatím venujte niekoľko sekúnd sústredeniu a v prípade potreby sa vzdiaľte od zdrojov rušenia. Takto bude váš výkon lepší. Pozor, žiadne podvádzanie, aby nedošlo k skresleniu výsledku testu. pripravený?

Na vás!

Vizuálny test: správna odpoveď

Uplynulo 15 sekúnd. Ak máte dobrý zmysel pre detail a pozorovanie, tento čas by bol príliš veľa na to, aby ste určili číslo skryté na obrázku. V skutočnosti tí najlepší zvládli túto výzvu vyriešiť za menej ako 5 sekúnd. čo ty?

Nižšie uvádzame riešenie tejto vizuálnej hádanky.

Riešenie

V skutočnosti je hodnota skrytá na tomto obrázku 26.

© legrisou.fr

Našli ste správne číslo? Gratulujeme! Máte orlie oči a dobrú analytickú rýchlosť. Ak ste zlyhali, musíte posilniť schopnosti svojich očí. Aby sme to dosiahli, sme tu, aby sme vám pomohli.

Pravidelne stimulujte svoj zrak pomocou našich vizuálnych cvičení. Naše vizuálne testy a výzvy vám skutočne pomôžu rozvinúť vašu zrakovú pozornosť a zrakovú ostrosť. Navštívte našu stránku!

Čtěte také  Test optických ilúzií: Ak máte bystré oči, nájdite číslo 964 za 10 sekúnd

Pre viac zábavy Nezabudnite tiež zdieľať túto vizuálnu výzvu so svojimi blízkymi. Vaši priatelia a rodinní príslušníci možno budú potrebovať nejakú novú zábavu alebo otestovať svoje pozorovacie schopnosti a vizuálne rozlišovanie!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.