Accueil » Novinky » Test zraku: Ktorá jediná ponožka na tomto obrázku nemá pár?

Test zraku: Ktorá jediná ponožka na tomto obrázku nemá pár?

Úloha dňa je vizuálny test v ktorom musíte rozlíšiť jednu ponožku od mnohých. To si vyžaduje veľkú zrakovú pozornosť, dobrú vizuálnu pamäť a dokonalý zmysel pre pozorovanie a detail.

Myslíte si, že máte všetky tieto schopnosti? Dokážte to vyriešenímvizuálna hádanka nižšie. Veľa šťastia!

Vizuálny test: „Nájdite ponožku, ktorá na tomto obrázku nemá dvojníka“.

Pred začatím hry vám odporúčame, aby ste si na hranie vybrali pokojné miesto, mimo dosahu rušivých vplyvov. Ak chcete v tejto hre uspieť, musíte byť čo najviac sústredení. Máš to? Nachádzate sa na správnom mieste? Tu sú vaše pokyny.

Nasledujúci obrázok sa skladá z niekoľkých párov ponožiek, ktoré sa navzájom líšia. To znamená, že na tomto obrázku je osamelá ponožka. Pokúste sa zistiť, ktorá to je!

© Chatasova.sk.co.uk

A aby sme hru spestrili, dostanete časový limit. Potom máte 15 sekúnd na to, aby ste veľmi pozorne pozorovali obrázok a pokúsili sa identifikovať ponožku, ktorá nemá pár.

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgový test: Ak máte jastrabie oči, nájdite slovo Hostina za 15 sekúnd

Podarí sa vám to? Spustite stopky a hrajte!

Vizuálny test: správna odpoveď

15 sekúnd uplynulo, vyriešili ste hádanku? Pozrime sa, či ste správne. Pozrite sa na nasledujúce riešenie.

Riešenie

V skutočnosti jediná ponožka, ktorá na tomto obrázku nemá dvojnásobok, je tá, ktorá je zakrúžkovaná nižšie. Ide o modrú ponožku v ľavom hornom rohu obrázka.

© Chatasova.sk

Ak ste uviedli správnu odpoveď, gratulujeme! Práve ste dokázali, že váš zrak je vynikajúci a že sa naň môžete spoľahnúť každý deň. Máte tiež dobrú vizuálnu pamäť. Vaše oči vám neuškodia, to je isté!

Ak ste neuspeli, môžete rozvíjať a zdokonaľovať svoje zrakové schopnosti vďaka vizuálnym testom. Ak ste mali ťažkosti s riešením dnešného testu, pozývame vás, aby ste tieto zábavné úlohy riešili pravidelne a zlepšili si tak zrakovú pozornosť, vizuálnu pamäť a vizuálne rozlišovanie.

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte orlie oči, nájdite nepárny koláč za 18 sekúnd

Začnite s ľahkými a s postupujúcim výkonom zvyšujte náročnosť. Naše vizuálne testy sú ideálne na precvičovanie. Navštívte našu stránku a nájdite ich tak často, ako sa vám páči! Pozvite svojich priateľov, kolegov a rodinu, aby sa zúčastnili našich zábavných výziev.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.