Accueil » Novinky » Test osobnosti: Výber obrázka odhalí váš sklon k perfekcionizmu!

Test osobnosti: Výber obrázka odhalí váš sklon k perfekcionizmu!

Testy osobnosti sú formou psychometrie, ktorá sa používa na meranie a hodnotenie psychických vlastností a správania človeka. Môžu sa použiť na pochopenie charakterových a osobnostných vlastností, ako aj na určenie kompatibility medzi jednotlivcami alebo skupinami.

Tento test Vyzýva vás, aby ste sa vybrali na krátku cestu svojou psychikou výberom obrázku z množstva symbolov. Váš výber odhalí váš sklon k perfekcionizmu.

Toto je test ktorý sa zameriava na vašu schopnosť riešiť náročné a zložité situácie a prijímať správne rozhodnutia na základe okolností a dôsledkov, ktoré z nich môžu vyplynúť. Skúma tiež vašu schopnosť posúdiť dôsledky svojho konania na iných, vašu schopnosť rozpoznať rôzne perspektívy problému a vašu schopnosť určiť si priority.

Tento test vám umožní preskúmať vaše silné a slabé stránky z hľadiska perfekcionizmu a lepšie pochopiť, ako zvyčajne pristupujete k ťažkostiam. Fa vyberte si z množstva symbolov a zistite, čo sa skrýva za vaším perfekcionizmom!

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Nájdete nepárny sladký zemiak za 12 sekúnd?

Chatasova.sk.co.uk

Obrázok 1 : Perfekcionizmus a vysoké štandardy

Ľudia, ktorí si vyberú tento obraz, sú veľmi perfekcionistickí a nároční. Majú radi, keď sú veci urobené správne, a kladú veľký dôraz na kvalitu svojej práce.

Títo ľudia sú vo všeobecnosti svedomití, dôkladní a zodpovední. Neakceptujú nič menej ako dokonalosť a sú pripravení vynaložiť veľa úsilia na dosiahnutie svojich cieľov. Títo ľudia môžu byť často ťažko pracujúci, pretože trvajú na tom, aby všetko bolo urobené podľa ich vlastných vysokých štandardov.

Obrázok 2 : Pozornosť k detailom

Ľudia, ktorí si vyberú tento obrázok, sú veľmi pozorní na malé detaily. Snažia sa, aby bolo všetko správne, a venujú osobitnú pozornosť najjemnejším detailom.

Títo ľudia sú trpezliví a venujú čas zlepšovaniu každej maličkosti, ktorú robia. Radi sa neponáhľajú a s plnením úloh sa neponáhľajú, pretože chcú, aby bolo všetko urobené správne. Sú to veľmi puntičkárski ľudia, ktorí sa radi venujú aj tým najmenším detailom.

Čtěte také  Optická ilúzia pre géniov: Dokážete spočítať, koľko kruhov je na tomto obrázku?

Obrázok 3: Intenzívne sústredenie

Ľudia, ktorí si zvolili tento obrázok, sú mimoriadne sústredení na danú úlohu. Dokážu stráviť hodiny nepretržitou prácou, aby dosiahli presné a uspokojivé výsledky.

Títo ľudia neznášajú rozptýlenie a majú tendenciu sústrediť sa na jeden projekt naraz. Dokážu byť veľmi vnímaví a rýchlo pochopia, ako pristupovať k určitej situácii alebo zložitému problému. Týchto ľudí možno považovať za odborníkov na koncentráciu.

Vedeli ste o Alfredovi Adlerovi?

Alfred Adler (1870-1937) bol rakúsky psychológ a psychiater. Je známy najmä ako zakladateľ humanistickej psychológie a psychoanalytického hnutia individuality. Vypracoval aj vlastnú teóriu osobnosti založenú na konceptoch životného štýlu, menejcennosti a komplexu menejcennosti.

Jeho práca ovplyvnila takých terapeutov, ako boli Carl Rogers a Erich Fromm. Adler skúmal aj pôvod psychosomatických ochorení a bol propagátorom osobnostného rozvoja a medziľudského porozumenia. Jeho najznámejšia kniha The Practice of Individual Psychology (Prax individuálnej psychológie) sa považuje za klasiku v oblasti sociálnych vied.

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Iba mimoriadne bystré oči dokážu nájsť tri sovy, ktoré sa skrývajú na tomto obrázku, do 12 sekúnd?

Ďakujeme, že ste si tento článok prečítali až do konca. Neváhajte a zdieľajte tento test so svojimi priateľmi a zajtra sa vráťte pre nový test. Prosím, majte na pamäti, že tento test je určený na zábavné účely a nemá žiadnu vedeckú hodnotu. Ešte raz ďakujeme za vašu účasť a podporu!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.