Accueil » Novinky » Rýchlostný test: Nájdeš cestu, ktorá zavedie pandu do bambusového lesa? Dokážte to teraz!

Rýchlostný test: Nájdeš cestu, ktorá zavedie pandu do bambusového lesa? Dokážte to teraz!

Čo môže byť lepšie ako puzzle na zlepšenie vizuálnych schopností a rýchlosti myslenia! IQ test dňa je vizuálna hádanka, ktorá simuluje váš mozog, pamäť a presnosť.

Chcete si zmerať svoje schopnosti? Prejdite na test ďalšie!

Vizuálny test: „Ktorou z týchto dvoch ciest sa panda dostane k bambusu?“

Na vyriešenie tohto vizuálneho testu budete musieť vedieť rýchlo a presne analyzovať túto hádanku. Vieme, že táto úroveň presnosti si vyžaduje aj vysokú úroveň koncentrácie. Podarí sa vám udržať si zdravý rozum počas celej tejto zábavnej hry?

Nasledujúci obrázok zobrazuje malú pandu, ktorá sa márne snaží nájsť správnu cestu do svojho bambusového lesa. Cesty pred ním sú tak prepletené, že nemôže nájsť cestu späť.

Chatasova.sk

Potom máte 15 sekúnd na vyriešenie jeho problému. Nájdite jedinú cestu, ktorá ho dovedie k bambusu.

Čtěte také  Dokážete nájsť skryté číslo 485 za 8 sekúnd

Hneď ako budete pripravení, môžete začať. Nepodvádzajte, inak bude test zbytočný a výsledok nesprávny.

Teraz je rad na vás. Veľa šťastia!

Test zraku: správna odpoveď

Stačilo vášmu mozgu 15 sekúnd na vyriešenie hádanky dňa? Ak áno, gratulujeme! Ste jedným z tých ľudí, ktorí majú zmysel pre pozorovanie a vynikajúcu rýchlosť myslenia. Nepochybujeme o tom, že tieto silné stránky sú pre vás užitočné na dennej báze.

Ak ste v dnešnom teste IQ neuspeli, znamená to, že musíte dostatočne často stimulovať svoj mozog, aby ste zlepšili svoje schopnosti.

Riešenie

Cesta, ktorou sa malá panda musela dostať k bambusu, je prvá, po pravej strane, a nie po ľavej, ako je znázornené na nasledujúcom obrázku.

© Chatasova.sk

Vedeli ste, že zrakové testy, ktoré pravidelne ponúkame, sú ideálne pre deti aj dospelých? Pomáhajú rozvíjať detský mozog a zmysly a zvyšovať alebo udržiavať kognitívne schopnosti dospelých.

Čtěte také  Test optickej ilúzie: Ak máte orlie oči, nájdite číslo 5491 za 18 sekúnd

Chcete, aby z vašich detí boli malí géniovia? Potrebujete udržať mozog aktívny každý deň? Neváhajte a nájdite si na našej stránke mozgovú výzvu. Nájdete tu niečo pre každý vkus a úroveň.

A nezabudnite pozvať svojich priateľov a rodinu, aby si otestovali rýchlosť myslenia a pamäť pomocou týchto zábavných hier.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.