Accueil » Novinky » Pozorovací test: Zmerajte si zrakovú ostrosť pomocou tejto zrakovej hádanky!

Pozorovací test: Zmerajte si zrakovú ostrosť pomocou tejto zrakovej hádanky!

Hľadáte nové rozptýlenie, aby ste si skrátili čas počas voľných hodín a prestávok? Máme pre vás presne to, čo hľadáte: výzvy a testy mozgu ! Tieto nové rozptýlenia získavajú na internete čoraz väčšiu popularitu, pretože tieto vizuálne hry sú nielen zábavné, ale aj precvičujú váš mozog.

Vyzývame vás, aby ste tento pozorovací test na niekoľko sekúnd otestovať svoje vizuálne a kognitívne schopnosti. Navyše, ak test úspešne zvládnete, budete sa môcť o svoje výkony podeliť s priateľmi a rodinou.

Vizuálny test: „Ktorá z týchto ciest vedie piráta k pokladu?“

Len málo ľudí úspešne splnilo túto úlohu za menej ako 10 sekúnd. A čo vy? Tí, ktorí majú vysokú rýchlosť analýzy a sústredenia, dokážu túto vizuálnu hádanku ľahko vyriešiť.

Ak chcete uspieť, musíte potom zostať počas nasledujúcich niekoľkých sekúnd nerozhodní. Dúfame, že sa vám to podarí.

Čtěte také  Hra Optická ilúzia na rozpoznanie rozdielu: Ak máte orlie oči, nájdite rozdiel medzi dvoma obrázkami do 24 sekúnd?

Nižšie máte piráta, ktorý hľadá poklad. Aby sa dostal k tejto slávnej truhlici, musí si vybrať jednu z 5 ciest. Tvojou úlohou je uhádnuť, ktorá z týchto 3 ciest vedie k pokladu, a doviesť ho tam.

Chatasova.sk

Na dokončenie tohto testu máte 10 sekúnd. Na rade ste za 3, 2, 1!

Vizuálny test: správna odpoveď

Po uplynutí času sme odhalili riešenie tejto vizuálnej hádanky. Pozrite sa, či ste našli správnu odpoveď.

Riešenie

Cesta k pirátskej truhlici s pokladom je cesta D, ako je znázornené na obrázku nižšie. s. Trasa 1 vedie k trase D a trasa B vedie k trase C.

Chatasova.sk

Tak čo, našli ste správnu odpoveď včas? Znamená to, že máš bezchybný pozorovací talent a schopnosť sústrediť sa. Tieto prednosti by vám mali dobre poslúžiť pri každodennej práci.

Na druhej strane, ak ste hádanku nevyriešili za menej ako 10 sekúnd, je to preto, že vám chýba koncentrácia alebo ostrosť videnia. Našťastie pre vás je možné zlepšiť vašu mozgovú kapacitu aj vizuálne schopnosti.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Nájdete vázu s nepárnym kvetom za 12 sekúnd?

Aby ste to dokázali, musíte veľa trénovať. Nezabúdajte, že vizuálne testy sú dokonalým nástrojom na zlepšenie vášho kognitívneho výkonu.

Neváhajte a navštívte našu stránku, aby ste si mohli urobiť nové IQ testy a zvýšiť svoje pozorovacie schopnosti.

A ak poznáte niekoho, kto má rád vizuálne hry, povzbuďte ho, aby sa zúčastnil dnešnej vizuálnej výzvy.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.