Accueil » Novinky » Pozorovací test: Vyskúšajte si svoje pozorovacie schopnosti pri riešení tejto vizuálnej úlohy.

Pozorovací test: Vyskúšajte si svoje pozorovacie schopnosti pri riešení tejto vizuálnej úlohy.

Určite už dlho viete, že mozgové a vizuálne hry sú naozaj účinné pri udržiavaní mozgu v činnosti. Ako to dokážu? Tým, že ho stimulujú mentálnymi cvičeniami, ktoré ho podnecujú k lepšiemu mysleniu a analýze, k súzvuku so zmyslami a k zlepšeniu času analýzy.

Na stránke . Mozgová výzva dňa Otestujeme vaše pozorovacie schopnosti a rýchlosť myslenia. Trúfate si Táto výzva ?

Vizuálny test: „Nájdete na tomto obrázku psa bez škvŕn?“

Tak ako každý človek, aj zvieratá majú svoje osobnosti a fyzické zvláštnosti. Vedeli ste, že škvrny na dalmatíncoch sa od seba veľmi líšia? Na nasledujúcom obrázku môžete vidieť veľký vrh šteniat dalmatína.

Na prvý pohľad majú všetky tieto malé šteniatka škvrny. Ak ste však dobrý pozorovateľ, 10 sekúnd, ktoré vám dáme na vyriešenie tejto vizuálnej hádanky, bude príliš veľa.

© Chatasova.sk

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Nájdete nepárny pohár za 20 sekúnd?

Skutočne, v tomto vrhu je jeden malý bezchybný pes . Ako ste už iste pochopili, vašou úlohou je nájsť ho do 10 sekúnd. Myslíte si, že sa vám to podarí? Je na vás, aby ste to dokázali!

Test zraku: správna odpoveď

Po uplynutí 10 sekúnd je čas odhaliť riešenie tejto vizuálnej hádanky. Urobili ste test úspešne alebo nie?

Riešenie

Ak ste nenašli správnu odpoveď, pozrite sa do druhého riadku vpravo. Uvidíte jediný pes bez škvŕn v ušiach. Vidíte ho teraz?

© Chatasova.sk

Našli ste psa pred uplynutím času? Potom si výborný pozorovateľ a máš bystrý rozum. Ak ste v tomto teste neuspeli, nevyčítajte si to. Znamená to len, že musíte stimulovať svoj mozog častejšie ako zvyčajne.

Týmto spôsobom mu pomôžete zosilnieť a zlepšiť jeho schopnosti. Ak to chcete urobiť, navštívte našu stránku. Nájdete tu celú škálu mozgových hier s rôznymi úrovňami obtiažnosti na trénovanie mozgu.

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte bystré oči, nájdite číslo 639 za 16 sekúnd

Chcete vyzvať svojich priateľov a rodinu? Neváhajte a podeľte sa s nimi o dnešnú vizuálnu výzvu prostredníctvom sociálnych sietí. . Zistite, či sa im podarilo vyriešiť túto vizuálnu hádanku za kratší čas ako vám.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.