Accueil » Novinky » Pozorovací test: Máte dobrý zmysel pre pozorovanie? Nájdite andulku na tomto obrázku skôr, ako uplynie 15 sekúnd!

Pozorovací test: Máte dobrý zmysel pre pozorovanie? Nájdite andulku na tomto obrázku skôr, ako uplynie 15 sekúnd!

vieš to vizuálne hry sa často používajú na meranie pozorovacích schopností? Tieto vizuálne testy , na prvý pohľad jednoduché, sú skutočne viac ako zábava. Sú to dokonalé nástroje na stimuláciu mozgu a zraku. Umožňujú tak odvodiť kognitívne a zrakové schopnosti človeka.

Ak sa vám teda podarí vyriešiť vizuálnu hádanku dňa, môžeme z toho vydedukovať, že ste pozorovateľ a génius, alebo nie. Realizovať toto je za poznanie!

Vizuálny test: „Kde je andulka na tomto obrázku? »

Andulky, sesternice papagájov, sú chytré tropické vtáky plné prekvapení. Na tomto obrázku, malá andulka sa rozhodla splynúť s týmto krásnym zeleným prostredím a nepohnúť sa, kým ju nezbadáte . Takže to je vaša výzva na tento deň.

Máte maximálne 15 sekúnd na to, aby ste v každom rohu tohto obrázku vyhľadali dobre maskovaného dážďovníka.

Čtěte také  Optická ilúzia: Dokážete rozpoznať skryté číslo 39 za menej ako 10 sekúnd?

© Chatasova.sk

Na vás!

Vizuálny test: Správna odpoveď

Hlavnou ťažkosťou tejto cerebrálnej výzvy je, že daný dážďovník má perie s farbami takmer podobnými stromom a listom, ktoré ho obklopujú. Ďalším detailom, ktorý sťažuje túto hádanku, je, že tento krásny vták je malý.

Ako ste sa z toho teda dostali? Odpoveď prezrádzame nižšie, zistite, či ste prešli vizuálnym testom

Riešenie

Ako ukazuje nasledujúci obrázok malý dážďovník je v tomto prostredí napravo a na maskovanie mu stačil malý oranžový lístoček.

© Chatasova.sk

Našli ste správnu odpoveď? Výborne! Ste skutočne inteligentný človek, vynikajúci pozorovateľ. Ak ste naopak vtáka nenašli pred uplynutím 15 sekúnd, znamená to, že vám chýbala koncentrácia alebo ste nevšímali všetky detaily obrázka. Nenechajte sa odradiť, takéto zručnosti sa rozvíjajú praxou.

Chcete posilniť svoj mozog? Vyskúšajte naše testy na pravidelné zvyšovanie vášho IQ a zraku. Nájdite na našej stránke zábavné a zaujímavé vizuálne hry, ktoré zlepšia vašu vizuálnu diskrimináciu a rýchlosť pozorovania.

Čtěte také  Test optických ilúzií: Ak máte orlie oči, nájdite číslo 32 za 18 sekúnd

Nezabudnite zdieľať túto hru v sieťach, aby vaši priatelia, vaši kolegovia a rodinní príslušníci si tiež môžu otestovať svoje IQ!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.