Accueil » Novinky » Pozorovací test: Dokážte svoju pozornosť k detailom tým, že nájdete syr medzi myšami.

Pozorovací test: Dokážte svoju pozornosť k detailom tým, že nájdete syr medzi myšami.

Všímavosť k detailom ti pomôže stať sa samostatnejším. Pozornosť totiž rozvíja nielen koncentráciu, ale aj pamäť, rýchlosť myslenia a ostrosť videnia. Je to nevyhnutná funkcia vo vašom každodennom živote. Myslíte si, že ste človek, ktorý si dáva pozor na detaily? Prejdite na vizuálny test ak si nie ste istí.

Vizuálny test: „Kde je na tomto obrázku syr?“

Na zmeranie úrovne vašej vizuálnej pozornosti vám odporúčame vizuálnu hru v ktorej musíte nájsť jedinečný detail na obrázku. Dávajte si pozor, vaše oči sa s vami môžu zahrávať! Ste pripravení? Pozorne si prečítajte nasledujúce pokyny.

Nižšie uvedený obrázok zrejme predstavuje niekoľko myší. Máte 10 sekúnd na to, aby ste zistili, kde sa medzi týmito myšami nachádza syr. . Myslíte si, že to zvládnete za tak krátky čas? Nemôžete podvádzať. Aby ste si dali čo najväčšiu šancu, pred spustením časovača si vyhraďte trochu času, aby ste sa mohli sústrediť. Ste pripravení?

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgová výzva: Ak máte orlie oči, nájdite nepárny vankúš za 15 sekúnd

© legrisou.fr

Teraz ste na rade vy!

IQ test: správna odpoveď

Desať sekúnd uplynulo. Je čas odhaliť riešenie tejto vizuálnej úlohy.

Riešenie

Žltá farba syra v skutočnosti ešte viac sťažovala jeho rozpoznanie. Na jeho identifikáciu ste museli dávať veľký pozor. Pozrite sa na pravú hornú časť obrázka a uvidíte slávny kus syra. Podarilo sa vám ho nájsť včas?

© legrisou.fr

Ak áno, gratulujeme! Našli ste odpoveď na svoje pochybnosti: ste dobrý pozorovateľ a venujete pozornosť detailom. Na druhej strane, ak sa vám nepodarilo spozorovať syr skôr, ako uplynulo 10 sekúnd, znamená to, že musíte zapracovať na svojom zmysle pre detail.

Ak chcete posilniť svoje vizuálne schopnosti a zvýšiť pozornosť voči detailom, precvičujte si stimuláciu vizuálneho rozlišovania a pozornosti pomocou našich vizuálnych testov. Prijmite vizuálnu výzvu tak často, ako môžete. Zistíte, že sa časom stanete dôkladnejšími.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.