Accueil » Novinky » Otestujte si oči pomocou tohto obrázka Nájdite slovo strmý medzi spánkom za 15 sekúnd

Otestujte si oči pomocou tohto obrázka Nájdite slovo strmý medzi spánkom za 15 sekúnd

Trúfate si na očný test? Vyhľadajte slovo „Steep“ ukryté v slove „Sleep“ za 15 sekúnd.

Skúste nájsť skryté slovo Steep

Zvyčajne pri hľadaní skrytého slova Steep v stanovenom čase uľahčuje váš mozog, aby ste skryté slovo Steep našli ešte rýchlejšie. Tu je teda rýchle odpočítavanie, ktoré vám pomôže vyriešiť skryté slovo Strmý.

Takže hodiny začali odbíjať….10…9…8…

Ponáhľajte sa!! Čas sa kráti. Pozrite sa do všetkých rohov obrázka a nájdite skryté slovo Steep, ktoré musíte identifikovať. Našli ste skryté slovo Strmý? Ak nie, nemusíte si robiť starosti s jeho riešením. Pozrite si nadchádzajúcu časť, aby ste zistili, kde sa na obrázku nachádza slovo Strmý.

3…2…1….čas skončil!!!

Otestujte si oči pomocou tohto obrázka Nájdite slovo Steep medzi Sleep za 15 sekúnd

Riešenie skrytého slova strmý

Hľadanie riešení k Obrázku je náročný krok. Ak sa stále pozeráte na obrázok, aby ste zistili skryté slovo Strmý, tak tu sa môžete pozrieť na správne umiestnenie skrytého slova Strmý. Teraz si na záver prezradíme odpoveď.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Ak máte bystré oči, nájdite číslo 120 medzi 128 za 15 sekúnd

Zvýraznená oblasť na obrázku odhaľuje skryté slovo Strmý. Nebuďte sklamaní, ak sa vám nepodarilo nájsť riešenie.

Otestujte si oči pomocou tohto obrázka Nájdite slovo strmý medzi spánkom za 15 sekúnd

Dokážete nájsť maskovaného vojaka na tomto obrázku

Dokážete odhaliť zamaskovaného vojaka skôr, ako začne konať na tomto obrázku? Pozorne si prezrite obrázok a možno objavíte skrytú postavu. Ak je pre vás jej identifikácia náročná, nebojte sa – vždy sa môžete pozrieť na obrázok s riešením nižšie, ktorý vám odhalí správnu odpoveď.Otestujte si oči pomocou tohto obrázka Nájdite slovo strmý medzi spánkom za 15 sekúnd

Odpoveď na maskovaný vojak na tomto obrázku

Maskovaný ozbrojený vojak je nenápadne umiestnený za jedným zo stromov. Dajte mu ďalšiu šancu a pozorne preskúmajte obrázok vyššie. Ak máte stále problémy so spozorovaním maskovaného ozbrojeného vojaka, môžete si pozrieť obrázok nižšie a určiť jeho polohu.Otestujte si oči pomocou tohto obrázka Nájdite slovo strmý medzi spánkom za 15 sekúnd

Dokážete nájsť tigra

Na internete sa prudko zvýšila popularita výzvy, ktorej cieľom je v časovom limite 15 sekúnd nájsť medzi kravami skrytého tigra.

Čtěte také  Logická úloha: Otestujte si svoje IQ a zistite, ktorá šálka kávy sa naplní ako prvá!

Otestujte si oči pomocou tohto obrázka Nájdite slovo strmý medzi spánkom za 15 sekúnd

Riešenie pre nájdenie tigra

Pozorne si prezrite obrázok a zistite, či na ňom môžete nájsť zviera. Dobre, dáme vám veľkú nápovedu: tigra nájdete na pravej strane obrázka. Pozorne si obrázok prezrite, najmä na pravej strane, a mali by ste byť schopní spozorovať driemajúceho tigra. Ak máte stále problémy, nebojte sa – nižšie vám poskytneme obrázok s riešením, ktorý vám pomôže.

Otestujte si oči pomocou tohto obrázka Nájdite slovo strmý medzi spánkom za 15 sekúnd

Zrieknutie sa zodpovednosti: Vyššie uvedené informácie slúžia len na všeobecné informačné účely. Všetky informácie na stránke sú poskytované v dobrej viere, avšak neposkytujeme žiadne vyhlásenie ani záruku akéhokoľvek druhu, výslovnú ani implicitnú, týkajúcu sa presnosti, primeranosti, platnosti, spoľahlivosti, dostupnosti alebo úplnosti akýchkoľvek informácií na stránke.

Nechajte zdroj článku Otestujte si oči pomocou tohto obrázka Nájdite slovo strmý medzi spánkom za 15 sekúnd na webovej stránke Piram

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Ak máte jastrabie oči, nájdite číslo 06 medzi 04 za 12 sekúnd

Kategórie: Optická ilúzia

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.