Accueil » Novinky » Optická úloha: Objavte čísla ukryté na obrázkoch!

Optická úloha: Objavte čísla ukryté na obrázkoch!

Na chvíľu zavrite oči a predstavte si, že ste na krátky čas stratili zrak. To vám pripomenie, aká je táto schopnosť nevyhnutná na pochopenie sveta. Táto výzva vám umožní zaostriť si zrak a zároveň vycibriť svoj pozorovací zmysel.

Výzva na vnímanie: otestujte svoje oko

Táto výzva Otestujete svoju schopnosť rozoznať skryté detaily v zložitých vzoroch. Nasledujúce obrázky sú navrhnuté tak, aby preverili vaše vnímanie. Čísla, hoci sú jemne zakomponované, čakajú na to, aby ste ich objavili.

Prehrať hra a zistite, ako vaša myseľ analyzuje tvary, tiene a farby, aby odhalila tieto skryté čísla.

Zapojiť sa do tohto hľadania je rovnako jednoduché, ako s nadšením obdivovať tieto diela výtvarného umenia. Stačí mať oči na stopkách, pretože čísla sa môžu skrývať v prekvapivých zákutiach ako sú odrazy alebo tmavé miesta. Hneď ako si všimnete jedno z týchto čísel, jednoducho kliknite na obrázok a skontrolujte svoju odpoveď.

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Nájdete nepárnu krysu za 20 sekúnd?

© legrisou.fr

Cieľom je nájsť tie šikovné čísla, ktoré zapadnú do vizuálnej kompozície. Pozorným skúmaním každého detailu ich môžete nájsť, niekedy sú skryté na nečakaných miestach. Buďte vytrvalí, pretože odmena spočíva vo vašej schopnosti odhaliť tieto nenápadné čísla. Pozorne sa teda pozerajte, preskúmajte každý kút obrázka a objavte čísla, ktoré čakajú na odhalenie. Vaša pozornosť venovaná detailom vás dovedie k víťazstvu v tomto podmanivom umeleckom hľadaní.

Riešenie: Demystifikujte skryté čísla

V tejto mozaike farebných obrázkov sú čísla šikovne zamaskované. Je čas ich vypátrať. Na štvrtom obrázku, je tentoraz číslo 29.

© legrisou.fr

Na obrázku je vidieť množstvo okrúhlych tvarov, pričom niektoré z nich zaberajú viac miesta ako iné. V strede týchto rôznofarebných tvarov je však vždy ukryté príslušné číslo. Môžete si ho všimnúť, ak sa pozriete na tiene v strede obrázka. Aj keď je to ťažké rozlúštiť, obrys čísla 29 môžete rozoznať podľa jemných tieňov.

Čtěte také  Vizuálna hádanka: Ktorá cesta vedie k mrkve? Preveďte králika týmto bludiskom za menej ako 15 sekúnd!

Ak ste našli odpoveď, gratulujeme vám! Vaša pozoruhodná ostrosť zraku vás vyčleňuje z davu.

Zlepšite sa kedykoľvek pomocou testov zraku

Tento test bol viac než len spestrením. Podnietil vás k tomu, aby ste sa na svet pozreli z nového uhla, aby ste ocenili detaily, ktoré by ste inak možno prehliadli.

Neváhajte sa o túto hádanku podeliť so svojimi priateľmi a rodinou. Pozvite ich, aby sa tiež zapojili do tejto výzvy. Možno budete prekvapení výsledkami, s ktorými prídu. Pre zábavu urobte aj iné testy.

Zobraziť obsah

Čtěte také  Test inteligencie: Ktorá nádoba sa naplní ako prvá? Otestujme vaše IQ!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.