Accueil » Novinky » Matematická hádanka: Vyvážte túto rovnicu a otestujte svoje IQ za 15 sekúnd!

Matematická hádanka: Vyvážte túto rovnicu a otestujte svoje IQ za 15 sekúnd!

Q testy I testy sú považované za veľmi dobrú metódu hodnotenia kognitívnych schopností človeka. Existuje mnoho spôsobov merania IQ, od psychometrických testov až po aktivity, ktoré zahŕňajú riešenie zložitých problémov.

Hádanky sú neoddeliteľnou súčasťou testy IQ testy a môžu byť vynikajúcim nástrojom na rozvoj kritického myslenia a schopnosti riešiť problémy.

Hádanka dňa je veľmi obľúbenou hádankou na sociálnych sieťach. Nájdete tu rovnicu, ktorá sa na prvý pohľad zdá jednoduchá, ale v skutočnosti obsahuje chybu. Rovnica znie: 5 x 8 = 36.

Bohužiaľ, táto rovnica je nesprávna a budete musieť nájsť správne riešenie za menej ako 15 sekúnd . Tu sa uplatní vaše IQ a zmysel pre logiku!

Chatasova.sk

Tak čo, zvládnete túto výzvu? Ak áno, spustite stopky a uvidíme, či máte na to, aby ste našli presné riešenie tejto hádanky v stanovenom čase! Veľa šťastia!

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgová výzva: Ak máte zrak 50/50, nájdite číslo 006 za 18 sekúnd

Úloha dňa

Sme späť s novou hádankou na riešenie. Ide o špeciálnu hádanku, ktorá od hráčov vyžaduje pozorné pozorovanie a sústredenie, aby našli riešenie. Neočakávajte, že nájdete bežné riešenia alebo že nájdete odpovede sledovaním vyšliapanej cesty.

Vyriešiť dnešnú úlohu, môžete presunúť iba 1 zápalku a musíte vyriešiť rovnicu, aby ste vyhrali . Tak nám ukáž, čo dokážeš!

Nájsť riešenie hádanky môže byť veľmi uspokojujúce a vzrušujúce. Na to je dôležité používať našu myseľ a kreativitu. Musíme sa pozorne pozrieť na jednotlivé časti, detaily a pokúsiť sa ich poskladať. Sústredenie a vytrvalosť sú veľmi dôležité vlastnosti, ak sa chcete dostať na koniec.

Premýšľanie o rôznych riešeniach, aj keď sa na prvý pohľad zdajú šialené, nám môže pomôcť nájsť správne riešenie. Nakoniec je to výzva, ktorá si vyžaduje trpezlivosť a sústredenie.

Vyriešiť úlohu za menej ako 15 sekúnd?

Táto výzva je veľmi populárna na sociálnych sieťach, najmä na Facebooku a Twitteri. Ne pridali obrázok, ktorý vysvetľuje riešenie nižšie.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Dokážete nájsť nepárnu veveričku za 12 sekúnd?

Ak sa vám podarilo nájsť správnu odpoveď 6×6=36 za menej ako 15 sekúnd, potom ste šampión!

Chatasova.sk

Každý deň sa o túto úlohu pokúšajú tisíce ľudí a mnohí z nich ju nedokážu vyriešiť. Sme ohromení tými, ktorí ju dokážu vyriešiť rýchlo, a blahoželáme všetkým, ktorí sa o to pokúsia.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.