Accueil » Novinky » Matematická hádanka: Presuňte len jednu zápalku, aby ste opravili túto rovnicu. Uspieť môžu len tí najbystrejší!

Matematická hádanka: Presuňte len jednu zápalku, aby ste opravili túto rovnicu. Uspieť môžu len tí najbystrejší!

Bystrosť je znakom inteligencie a vysokého zmyslu pre pozorovanie a logiku. Ak máte túto schopnosť, znamená to, že máte dobrú mozgovú ostrosť a rozvahu. Vďaka IQ test Ak si urobíte nasledujúci test, môžete zistiť, či ste vnímaví alebo nie. Prejdite na Táto výzva ak ste zvedaví.

IQ test: „Ktorú zápalku musíte presunúť, aby ste vyrovnali túto rovnicu?“

Ak chcete prejsť nasledujúci test, musíte zostať sústredení, aby ste čo najlepšie využili schopnosti svojho mozgu. Na nasledujúcom obrázku je znázornená rovnica, v ktorej boli čísla vytvorené pomocou zápaliek: 5 + 9 = 9 . Ako vidíte, táto rovnica je úplne nesprávna. 5 + 9 dáva 14, nie 9.

© legrisou.fr

Takže ste uhádli svoju dnešnú úlohu? Je to opraviť túto rovnicu. A aby ste to dokázali, môžete presunúť len jednu zo zápaliek na obrázku. Na nájdenie správnej odpovede máte 15 sekúnd. Veľa šťastia!

Čtěte také  IQ test: Ste geniálny človek? Absolvujte nasledujúci test a zistite to!

IQ test: správna odpoveď

15 sekúnd uplynulo. Našli ste správnu odpoveď včas? Ak nie, riešenie vám prezradíme nižšie.

Riešenie

V skutočnosti stačilo presunúť zvislú zápalku naľavo od čísla 9, aby sa s prvým číslom 5 vytvorila šestka. Takto ste dostali správnu rovnicu: 6 + 3 = 9.

© legrisou.fr

Našli ste správnu odpoveď? Výborne! Si vnímavý človek! A to ani nehovorím o vašej rýchlosti analýzy. Len málokto dokáže vyriešiť túto vizuálnu hádanku za menej ako 15 sekúnd ako ty.

Ak sa vám to nepodarilo, neznepokojujte sa. Splnenie tejto matematickej úlohy je už pre vás úspechom. Navyše vám umožnila stimulovať svoj mozog a pokúsiť sa prekročiť svoje hranice. Nevzdávajte sa a naďalej posilňujte svoj mozog. Tréningom a cvičením uvidíte, že vaše kognitívne schopnosti sa znásobia.

Spoľahnite sa na nás, že vám pomôžeme rozvíjať vašu inteligenciu. Na našej stránke nájdete rôzne IQ testy, s ktorými sa môžete precvičovať.

Čtěte také  Ste dostatočne inteligentní na to, aby ste našli číslo 206 medzi 286 za 13 sekúnd

Pre viac zábavy, Neváhajte a pozvite svojich priateľov alebo rodinu, aby sa s vami hrali a rozvíjali. Začnite dnešným testom. Nezabudnite sa s nimi podeliť o túto matematickú hádanku, aby ste zistili, ako sa im darí.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.