Accueil » Novinky » Matematická hádanka: Otestujte si svoje IQ pomocou tejto úlohy s jedným zápasom!

Matematická hádanka: Otestujte si svoje IQ pomocou tejto úlohy s jedným zápasom!

Dnes si otestujeme vašu schopnosť vyriešiť hádanky . Vašou úlohou je vyriešiť rovnicu 8×8=12 za menej ako 30 sekúnd. Keď ste našli riešenie tejto rovnice, môžete povedať, že ste prešli tento test.

IQ testy a hádanky sú veľmi obľúbené spôsoby merania mentálnych schopností človeka. Riešenie problémov môže byť vzrušujúcim spôsobom, ako trénovať mozog a stimulovať myseľ.

A v súčasnosti sú veľmi populárne výzvy na sociálnych sieťach. Tak čo, ste pripravení na výzvu? Vezmite si pero a papier, napíšte si odpoveď a uvidíme, či túto hádanku vyriešite za menej ako 30 sekúnd. Veľa šťastia!

Zložitá hádanka!

S radosťou vás pozývame na dnešnú výzvu. Táto hádanka je naozaj náročná a vyžaduje si hlboké sústredenie. Budete sa musieť pozerať a premýšľať, aby ste našli riešenie.

Pri riešení dnešnej hádanky premýšľajte mimo rámca, môžete presunúť iba 1 zápalku ! Nebojte sa do toho pustiť, určite nájdete riešenie. Prajem vám veľa šťastia!

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte orlie oči, nájdite slovo Birth za 14 sekúnd

Keď začnete pracovať na skladačke, je dôležité si uvedomiť, že nejde len o to, aby ste našli dieliky, ktoré do seba zapadajú. Musíme sa preorientovať a využiť svoju myseľ a kreativitu, aby sme sa pokúsili nájsť riešenie.

To znamená, že sa musíme pozrieť na každý detail a hľadať indície, ktoré nám pomôžu pochopiť, ako do seba jednotlivé kúsky zapadajú.

Musíme sa tiež sústrediť a nestrácať trpezlivosť, ak sa nám veci zdajú spočiatku ťažké. Ak si nájdeme čas na pozorovanie a premýšľanie, budeme schopní úlohu vyriešiť. Keď pochopíme, ako do seba jednotlivé časti zapadajú, môžeme potom nájsť riešenie a vychutnať si pocit uspokojenia, ktorý prichádza s dokončenou úlohou.

Nájdite riešenie úlohy za menej ako 30 sekúnd!

Táto výzva je veľmi populárna na sociálnych sieťach, najmä na Twitteri a Instagrame. Pozývame vás, aby ste ju vyskúšali a podelili sa o svoje výsledky! Aby sme vám pomohli, pripravili sme pre vás obrázok, ktorý zobrazuje riešenie nižšie.

Čtěte také  Optická ilúzia očí: Ak máte orlie oči, nájdite písmeno N za 18 sekúnd

Takže ste pripravení? Vašou úlohou, ak ju prijmete, je nájsť riešenie úlohy 8×9 do 30 sekúnd! Ak sa vám to podarí, gratulujeme! Riešenie je 8×9 = 72.

© legrisou.fr

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.