Accueil » Novinky » Máte víziu 50/50 Nájdite slovnú fázu medzi jeleňmi za 12 sekúnd

Máte víziu 50/50 Nájdite slovnú fázu medzi jeleňmi za 12 sekúnd

Otestujte si svoj zrak! Nájdete slovo „Stage“ ukryté medzi slovami „Stags“ do 12 sekúnd?

Ako rýchlo nájdete skryté slovo Stage

Poďme si teraz zvýšiť úroveň hry a urobiť túto výzvu zaujímavejšou. Uvidíme, ako rýchlo dokážete nájsť skrytú slovnú etapu . Koľkí z vás dokážu nájsť skrytú slovnú etapu za menej ako 12 sekúnd? No nebojte sa, pretože vám dáme niekoľko nápoved.

Ešte predtým však vyskúšajme šancu pre všetkých bystrých mysliteľov. Teraz sa bližšie pozrite na obrázok uvedený nižšie. Napadá vás niečo? No tak, veď to máte.

Máte 50/50 Vision Nájdite slovné štádium medzi jeleňmi za 12 sekúnd

A váš čas Featherts teraz. No tak, nestrácaj pozornosť. Sústreďte sa, áno, áno, to je ono, zvládnete to. Pozrite sa na obrázok hlbšie. Čas beží, poď rýchlo, strácaš čas,…………. 5, 4, 3, 2, 1 a stop. Výborne, zvládli ste to správne, gratulujeme.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Ak máte jastrabie oči, nájdite číslo 826 medzi 825 za 12 sekúnd

Nájdime odpoveď na fázu skrytého slova

Takže teraz sa tí z vás, ktorí potrebujú malú pomoc, nemusia obávať. Skúsme to ešte raz s malou nápovedou. Teraz sa pozrite na oblasť, ktorá patrí k srdcu obrázka, teraz to chápete.

Áno, je to tak, práve tam sa nachádza skryté Pero. Teraz sa pozrime na odpoveď. Ste pripravení? Poďme na …………… Zvýraznená oblasť je miesto, kde sa nachádza skryté Slovné javisko.

Máte 50/50 Vision Nájdite slovné štádium medzi jeleňmi za 12 sekúnd

Dokážete nájsť skryté slovo Big na tomto obrázku

Otestujte si svoju zrakovú zdatnosť – dokážete rozpoznať slovo „Big“ za 12 sekúnd ? Pozorne sa pozrite na obrázok a možno odhalíte skryté slovo. Ak sa vám to nepodarí, nebojte sa; vždy si môžete pozrieť obrázok s riešením nižšie, ktorý odhalí správnu odpoveď.Máte 50/50 Vision Nájdite slovné štádium medzi jeleňmi za 12 sekúnd

Nájdite skryté slovo Big na tomto obrázku – riešenie

Challenging Viral : Nájsť skryté slovo „Big“ môže byť dosť zložité, preto sme do tejto úlohy zaradili obrázok s ľahko dostupným riešením. Pozorne si obrázok prezrite a nájdete v ňom zvýraznené slovo. Ak máte problém s jeho nájdením, nezúfajte – sme tu, aby sme vám pomohli pomocou obrázka nižšie.

Čtěte také  Matematická hádanka: Otestujte si svoje IQ vyriešením tejto hádanky za menej ako 30 sekúnd, pričom vám stačí len jedna zhoda!

Máte 50/50 Vision Nájdite slovné štádium medzi jeleňmi za 12 sekúnd

Nájdite jazdca na koni na tomto obrázku

Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti: Dokážete nájsť skrytého jazdca na koni za 12 sekúnd na tomto obrázku? Pozorne si prezrite obrázok a možno objavíte skrytú postavu. Ak sa vám obrázok zdá byť záhadný, vždy sa môžete pozrieť na obrázok s riešením nižšie, ktorý vám odhalí správnu odpoveď.

Máte 50/50 Vision Nájdite slovné štádium medzi jeleňmi za 12 sekúnd

Riešenie Nájsť jazdca na koni

Pozorne si prezrite obrázok a nájdete na ňom zvýrazneného skrytého jazdca na koni. Ak máte problém s jeho nájdením, nebojte sa – pomôžeme vám s nasledujúcim obrázkom.

Máte 50/50 Vision Nájdite slovné štádium medzi jeleňmi za 12 sekúnd

Upozornenie: Vyššie uvedené informácie slúžia len na všeobecné informačné účely. Všetky informácie na stránke sú poskytované v dobrej viere, avšak neposkytujeme žiadne vyhlásenie ani záruku akéhokoľvek druhu, výslovnú ani implicitnú, týkajúcu sa presnosti, primeranosti, platnosti, spoľahlivosti, dostupnosti alebo úplnosti akýchkoľvek informácií na stránke.

Čtěte také  Iba 20 % ľudí dokáže rozpoznať slovo Alone medzi ostatnými za 12 sekúnd

Nechajte zdroj článku Máte 50/50 videnie Nájdite slovné štádium medzi jeleňmi za 12 sekúnd na webovej stránke Piram

Optická ilúzia

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.