Accueil » Novinky » Logický test: Zmerajte si svoje IQ tým, že nájdete 3-miestny kód za menej ako 25 sekúnd!

Logický test: Zmerajte si svoje IQ tým, že nájdete 3-miestny kód za menej ako 25 sekúnd!

Dnes vám prinášame hádanku ktorá preverí vaše logické schopnosti a myslenie. Budete musieť nájsť 3-miestny kód pomocou obrázka nižšie, ktorý má 4 nesprávne kombinácie, ale poskytuje nápovedu.

Tieto testy sú populárne na sociálnych sieťach. Výzvy, ktoré výzva naše mozgy sú veľmi zábavné a stimulujúce. Podnecujú nás k hľadaniu riešení a využívaniu našich schopností na riešenie hádaniek.

Vašou úlohou, ak ju prijmete, je nájsť kód. Analyzujte nápovedy, použite svoju mozgovú kapacitu a nájdite správnu kombináciu! Ste pripravení? Potom sa pripravte a… veľa šťastia!

Logický test: Otestujte svoje IQ tým, že nájdete 3-miestny kód za menej ako 25 sekúnd!© legrisou.fr

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Ak chcete uspieť v tejto hádanke a nájsť správny 3-miestny kód, je dôležité pozorovať a sústrediť sa. Pravidlá sú jednoduché: pre každú 3-cifernú kombináciu sa zobrazia farebné bodky.

Biela bodka znamená, že jedna z číslic chýba, žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli, a nakoniec zelená bodka znamená, že jedno z čísel je v správnom poli. Táto úloha je stredne náročná, ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku.

Čtěte také  Vizuálna výzva: vyriešte rozdielovú hru do 30 sekúnd a nájdite 10 rozdielov!

Ak budete dobre pozorovať a sústrediť sa, ľahko nájdete správny trojmiestny kód. Hoci ide o stredne náročnú úlohu, jej správne vyriešenie si vyžaduje dobré pozorovanie a sústredenie.

Upozorňujeme, že farebné bodky nie sú umiestnené v poradí. Na nájdenie kódu a splnenie úlohy máte 25 sekúnd. . Ak kód nenájdete včas, možno sa vám nepodarí úlohu dokončiť.

Ľudský mozog je veľmi dôležitou súčasťou nášho každodenného života a dá sa trénovať, aby bol silnejší a výkonnejší. Umožňuje ľuďom riešiť hádanky, chápať zložité koncepty a dokonca nachádzať riešenia zložitých problémov.

Naučte sa cvičiť svoju myseľ a logiku a budete schopní vyriešiť akýkoľvek záhadný kód. Trénovaním mozgu budete môcť prehĺbiť svoje chápanie pojmov a lepšie analyzovať informácie. Rozviniete tiež viac kognitívnych schopností na hľadanie riešení zložitých problémov. Ak teda chcete vyriešiť dnešnú hádanku, budete musieť trénovať svoju myseľ pomocou logiky a vytrvalosti.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Ak máte jastrabie oči, nájdite číslo 825 medzi 845 za 12 sekúnd

Riešenie úlohy!

Teraz odhalíme kód dňa. Riešenie je zobrazené na obrázku a čísla, ktoré ho tvoria, sú farebne zvýraznené. Kód, ktorý treba nájsť, je 145 .

© legrisou.fr

Komu z vás sa podarilo nájsť túto odpoveď za menej ako 25 sekúnd? Tým, ktorým sa to podarilo, gratulujeme! Za vašu presnosť a usilovnosť vám ponúkame odmenu.

Hľadáte zábavné hry? Vyzývame vás, aby ste vyzvali svojich priateľov a rodinu zdieľaním tohto článku. ! Každý deň trávime veľa času vytváraním nových hier, aby ste sa mohli skvele zabaviť, tak nám pomôžte zdieľať ich na sociálnych sieťach. Takto si bude môcť hry, ktoré vám sprístupňujeme, užiť viac ľudí.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.