Accueil » Novinky » Logický test: Uhádnite, ktoré číslo chýba v tejto sérii čísel a zmerajte si svoje IQ!

Logický test: Uhádnite, ktoré číslo chýba v tejto sérii čísel a zmerajte si svoje IQ!

Páči sa vám mozgové výzvy ? Ak áno, máme pre vás dnes výzvu, ktorá splní vaše očakávania a, dúfame, aj vaše kognitívne schopnosti. Ste zvedaví na svoju úroveň a trúfnete si na túto výzvu? Táto výzva ?

Vizuálny test: „Ktoré číslo dopĺňa túto postupnosť číslic?

V IQ test V tento deň bude najviac potrebná vaša matematická logika a rýchlosť myslenia. Ak chcete, aby vaše schopnosti boli čo najlepšie, nezabudnite sa sústrediť a nenechajte sa rozptyľovať.

Najmä preto, že na vyriešenie tejto hádanky máte len 20 sekúnd. Ste pripravení?

Nižšie je uvedená séria čísel bez pevného zostupného alebo vzostupného poradia. V skutočnosti sa tento rad riadi inou matematickou logikou. Na uhádnutie logiky a nájdenie chýbajúceho čísla máte 20 sekúnd. v poslednom riadku série. Myslíte si, že sa vám to podarí?

© Chatasova.sk

Čtěte také  Test pozorovacích schopností: Ak máte Eagle Eyes, nájdite nepárne potrubie za 8 sekúnd

Dokážte to hneď teraz!

IQ test: správna odpoveď

Ak uplynulo 20 sekúnd, môžete teraz porovnať svoju odpoveď s riešením uvedeným nižšie. Uvidíme, či ste inteligentní alebo nie.

Riešenie

Chýbajúce číslo, ktoré ste mali nájsť, bolo 6. Našli ste správnu odpoveď? Ak nie, tu je návod, ako ju nájsť: museli ste sčítať všetky čísla naľavo a napravo, aby ste dostali číslo v strede takto:

3 + 7 = 10 a 8 + 2 = 10 v prvom riadku.

2 + 9 = 11 a 4 + 7 = 11 v druhom riadku.

9 + 6 = 15 a 8 + 7 = 15 v treťom riadku.

Nakoniec 4 + 2 = 6 a 1 + 5 = 6.

© Chatasova.sk

Odpovedali ste správne na dnešnú matematickú hádanku? To znamená, že máte výborné logické uvažovanie a dobrú rýchlosť analýzy a rozlišovania.

Ak si chcete udržať túto vysokú úroveň IQ, musíte naďalej posilňovať svoje kognitívne schopnosti pravidelnou stimuláciou mozgu. A ako lepšie stimulovať svoj mozog ako pomocou zábavných IQ testov!

Čtěte také  Vizuálny test optickej ilúzie: Iba inteligentný mozog dokáže nájsť slovo slzy za 14 sekúnd

Máte malé problémy s hľadaním chýbajúceho čísla? S našimi zábavnými úlohami pre mozog môžete rozvíjať aj svoju rýchlosť analýzy a matematické zručnosti. Vo voľnom čase budete musieť uprednostniť tieto mozgové hry pred sociálnymi sieťami.

Ak sa chcete pri cvičení viac zabaviť, prečo nepozvať svojich priateľov alebo rodinu, aby sa hrali s vami? Neváhajte sa s nimi podeliť o tento druh matematických hlavolamov!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.