Accueil » Novinky » IQ test: Vyriešte túto matematickú hádanku a preukážte svoju vysokú inteligenciu. Zvládnete túto výzvu?

IQ test: Vyriešte túto matematickú hádanku a preukážte svoju vysokú inteligenciu. Zvládnete túto výzvu?

Hádanky Matematické hádanky boli vždy vynikajúcim spôsobom merania IQ detí aj dospelých. Pri profesionálnom použití ich môžete použiť aj na testovanie svojej inteligencie.

Dnes vám ponúkame IQ test ideálny na rýchle preukázanie vašich schopností riešiť problémy. Ste pripravení predviesť svoje schopnosti?

Vizuálny test: „Ktorú zápalku by ste mali presunúť, aby ste vyvážili túto rovnicu?“

Viete, že Hádanky Matematika so zápalkami? Práve to budete riešiť v dnešnom IQ teste. Pripravte sa otestovať svoju rýchlosť rozlišovania a matematickú logiku. Začnite tým, že sa zbavíte rozptýlenia, aby ste zostali sústredení. Ste pripravení?

Pozrite sa na rovnicu na obrázku nižšie: 8 + 3 = 3 . Ako ste už možno uhádli, ide o nepravdivú rovnicu. Máte 15 sekúnd na to, aby ste našli spôsob, ako ju opraviť presunutím len jednej zápalky. . Teraz je rad na tebe!

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgová výzva: Ak máte bystré oči, nájdite slovo Duch za 18 sekúnd

Chatasova.sk

IQ test: správna odpoveď

15 sekúnd uplynulo. Je čas odhaliť správnu odpoveď.

Riešenie

V skutočnosti ste museli presunúť zápalku v pravom hornom rohu čísla 8, aby ste vytvorili 9 vo výslednej časti rovnice, aby ste dostali 6 + 3 = 9.

© Chatasova.sk

Odpovedali ste správne na matematickú hádanku? Do 15 sekúnd? To znamená, že máte dobrú úroveň inteligencie. Pokiaľ ide o logické uvažovanie, nemáte ostatným čo závidieť.

Výborne! Naďalej stimulujte svoj mozog a riešte matematické úlohy, ako je táto, aby ste si upevnili zručnosti, ktoré ste už získali.

Zlyhali ste v tomto IQ teste? Nebojte sa, tým, že ste sa pustili do tejto úlohy, ste už stimulovali a trénovali svoj mozog, aby ste zlepšili svoje schopnosti riešiť problémy a matematické zručnosti. Všetko, čo teraz musíte urobiť, je pokračovať v tom, čo ste dnes začali. Ak chcete rozvíjať svoje matematické uvažovanie, musíte trénovať svoj mozog.

Čtěte také  Ako zistiť zamorenie a rýchlo konať

Na to sa môžete spoľahnúť na zábavné a stimulujúce IQ testy, ktoré sme sprístupnili na našej stránke. Neváhajte a navštívte ju vždy, keď máte voľný čas.

Chcete sa s priateľmi alebo rodinou zabaviť riešením týchto mozgových úloh? Môžete sa pokúsiť uhádnuť odpovede spoločne alebo sa navzájom vyzvať. Najmä preto, že to môže zlepšiť vašu schopnosť pracovať v tíme, ako aj vašu schopnosť reagovať.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.