Accueil » Novinky » IQ test: Nájdete žabu ukrytú na tomto obrázku? Ukážte nám, aký máte bystrý zrak!

IQ test: Nájdete žabu ukrytú na tomto obrázku? Ukážte nám, aký máte bystrý zrak!

Zraková ostrosť je váš zrakový výkon. Je to schopnosť vašich očí jasne rozlišovať detaily s okuliarmi alebo bez nich. Dnes vám prinášame výzvu, ktorú vám zmerať svoju zrakovú ostrosť prostredníctvom obrazu, ktorý pozostáva z toľkých detailov, že sa v ňom vaše oči môžu stratiť.

Ak však máte dobré zrakové rozlišovanie a zmysel pre pozorovanie, môžete ju vyriešiť v rekordnom čase.

Vizuálny test: „Kde je na tomto obrázku plnom listov žaba?“

Teraz si vyskúšate svoje pozorovacie schopnosti. Na obrázku nižšie, sa medzi listami skrýva malá žabka. Tvojou úlohou je nájsť ju čo najrýchlejšie. Dávaj pozor na detaily a uisti sa, že ti nič neunikne. Na jej nájdenie máš 15 sekúnd!

© legrisou.fr

Naša rada? Skôr ako sa sústredíte na detaily, skúste sa na obrázok pozrieť ako na celok. . Pozorne si prezrite tvary a farby listov. Žaba môže mať rovnakú farbu ako listy, preto si všímajte rozdiely v štruktúre. Nezabudnite si hľadanie užiť, aj keď máte časový limit!

Čtěte také  Test osobnosti: výberom stromu objavte rôzne negatívne stránky svojej osobnosti

IQ test: Správna odpoveď

Táto pútavá vizuálna hádanka môže byť skvelým spôsobom, ako sa zabaviť online inak ako na sociálnych sieťach a stimulovať svoju kreativitu a zmysel pre pozorovanie. Páčil sa vám tento vizuálny test?

Pätnásť sekúnd uplynulo a je čas odhaliť riešenie:

Riešenie

V skutočnosti, žaba je na ľavej strane obrázka . Vidíte ju? Je žltá, preto si myslíte, že je to list.

© legrisou.fr

Našli ste žabu skôr, ako vypršal časovač? Gratulujeme! To znamená, že máš bystré oči a dobrý zmysel pre detail.

Neuspeli ste v teste? To je škoda, ale nebojte sa, môžete skúsiť šťastie znova pomocou rôznych vizuálnych testov, ktoré sú k dispozícii na našej stránke. Neváhajte a pozrite sa, či dokážete splniť nové výzvy a prekročiť svoje limity.

Navyše vám tieto vizuálne testy pomôžu zlepšiť vaše vizuálne a kognitívne schopnosti. Stimulujú pozorovanie, pamäť, riešenie problémov a logické myslenie. Bonus? Sú zábavným spôsobom precvičovania.

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgový test: Ak máte bystré oči, nájdite číslo 9448 za 20 sekúnd

Nezabudnite sa o tento vizuálny test podeliť so svojimi priateľmi a rodinou. . Myslíte si, že rýchlo nájdu žabu?

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.