Accueil » Novinky » IQ test: Iba tí najväčší puntičkári dokážu nájsť zvonček za menej ako 15 sekúnd.

IQ test: Iba tí najväčší puntičkári dokážu nájsť zvonček za menej ako 15 sekúnd.

Vedeli ste, že vizuálne výzvy Okrem toho, že sa zabavíte, môžete si precvičiť aj vizuálne rozlišovanie a pozornosť? Tým, že sa pustíte do túto vizuálnu výzvu otestujete svoj zrak a pomôžete zlepšiť svoje vizuálne a kognitívne schopnosti. Ste pripravení? Objavte svoju misiu nižšie.

Vizuálny test: „Nájdeš medzi kľúčmi zvonček?“

Na stránke tento vizuálny test musíte rozlišovať zvonček, ktorý je skrytý na nasledujúcom obrázku . Nie je ľahké ho vidieť. Musíte byť dôkladní a zostať sústredení počas celej vizuálnej hry. Najmä ako máte len 15 sekúnd Pozorne si prezrite obrázok, všímajte si detaily a nájsť ten malý zvonček.

Chatasova.sk

Nezabudnite si zapnúť stopky, aby ste videli svoj výkon. Upozorňujeme, že časový limit nesmiete podvádzať ani si nechať pomôcť.

Je to len na vás!

Pozorovací test: správna odpoveď

Zvon, ktorý ste mali nájsť, má zlatú farbu ako väčšina predmetov na obrázku, čo zdvojnásobilo náročnosť tejto vizuálnej úlohy. Podarilo sa vám napriek tomu vyriešiť hádanku?

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Skúste nájsť na tomto obrázku zvláštny ananás

Ak sa vám to podarilo, gratulujeme! Dokazuje to, že ste naozaj dôkladný človek, ktorý vie venovať pozornosť najmenším detailom a rozlišovať tvary a farby orlím zrakom. Vaša rýchlosť myslenia je vynikajúca. Len málokto dokázal nájsť zvonček za menej ako 15 sekúnd.

Ak sa vám to nepodarilo, nie je to žiaden veľký výkon! Nebojte sa, máte pred sebou ešte veľa času, aby ste zlepšili svoje vizuálne rozlišovanie a stali sa pozornejšími na detaily. Musíte tiež zapracovať na rýchlosti analýzy, aby ste prekonali časový limit. Potrebujete teda veľa tréningu. Riešenie tohto vizuálneho testu nájdete nižšie.

Riešenie

Nižšie uvedený obrázok zobrazuje presné umiestnenie malého zvona. Nachádza sa na pravej strane obrázka.

© Chatasova.sk

Neváhajte a zdieľajte tento pozorovací test so svojimi priateľmi a rodinou. aby si aj oni mohli otestovať svoje vizuálne schopnosti.

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgová výzva: Ak máte zrak 50/50, nájdite číslo 009 za 18 sekúnd

Chcete si to vyskúšať znova? Môžete navštíviť našu stránku a nájsť IQ testy a vizuálne testy všetkých úrovní, aby ste sa zabavili, prijali jedinečné výzvy, otestovali svoje zručnosti alebo zvýšili svoje schopnosti.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.