Accueil » Novinky » IQ test: Dokážete vypočítať výsledok tejto rovnice za menej ako 20 sekúnd? Ak áno, ste inteligentní!

IQ test: Dokážete vypočítať výsledok tejto rovnice za menej ako 20 sekúnd? Ak áno, ste inteligentní!

Ak hádanky Matematické hádanky sa zvyčajne ponúkajú deťom, aby stimulovali ich pozorovacie a logické schopnosti, ale neexistuje žiadne pravidlo, ktoré by hovorilo, že sú dospelým zakázané!

Naopak, dokonca vás vyzývame, aby ste riešili hádanky matematiku čo najčastejšie, aby ste udržali svoj mozog aktívny, pracovali na svojom logickom uvažovaní a rozvíjali svoje schopnosti.

Vizuálny test: „Aké je riešenie poslednej rovnice?“

Chcete si zmerať svoju inteligenciu alebo sa potrebujete zabaviť iným spôsobom? Nech už je váš dôvod návštevy tejto stránky akýkoľvek, ste tu, kam patríte. Je čas, aby ste vyriešili tento test jednoduchá matematika pre tých, ktorí majú dobrý postreh a rýchlosť analýzy.

Ste pripravení podrobiť sa skúške? Potom máte 20 sekúnd na to, aby ste sa pokúsili vyriešiť nasledujúcu rovnicu .

© legrisou.fr

Po skončení alebo uplynutí času si môžete skontrolovať riešenie v nasledujúcom odseku. Ak nie, nepodvádzajte! Teraz ste na rade vy v poradí 3, 2, 1!

Čtěte také  Vizuálny test optickej ilúzie: Dokážete medzi hromadou lístia rozpoznať skrytú mačku?

IQ test: správna odpoveď

20 sekúnd uplynulo. Podarilo sa vám nájsť správnu odpoveď? Riešenie nájdete nižšie.

Riešenie

Odpoveď na poslednú rovnicu je 21. Aby sme dospeli k tejto hodnote, museli sme najprv nájsť hodnotu všetkých plodov, ako je vysvetlené nižšie.

Ak má školská taška hodnotu 7 a darček = 5 + školská taška, potom má darček hodnotu 7 + 5 = 12.

A ak školská taška = 1 + 3 hrnčeky, potom 3 hrnčeky majú hodnotu 7 – 1 = 6.

Potom dostanete 1 hrnček = 6 / 3 = 2.

Takže môžete ľahko nájsť hľadanú hodnotu 1 školská taška + 1 darček + 1 hrnček = 7 + 12 + 1 = 21.

© legrisou.fr

Ak ste našli správnu odpoveď! Gratulujeme! Váš úspech dokazuje vašu vnímavosť a vynikajúci zmysel pre pozorovanie a logiku.

Na druhej strane, ak ste neuspeli, znamená to, že musíte popracovať na svojej matematike. Našťastie máme pre vás na našej stránke celý zoznam testov a mozgových úloh. Neváhajte a pravidelne navštevujte našu stránku, aby ste sa mohli vzdelávať.

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte bystré oči, nájdite číslo 359 za 20 sekúnd

Môžete tiež povzbudiť svojich priateľov a rodinu, aby spolu s vami rozvíjali svoju mozgovú kapacitu. Zatiaľ začnite tým, že sa s nimi podelíte o dennú matematickú úlohu a zistíte, aká je ich úroveň. Myslíte si, že sa im to časom podarí?

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.