Accueil » Novinky » IQ test: Akou cestou sa musí táto hladná opička dostať k banánom? Pomôžte mu!

IQ test: Akou cestou sa musí táto hladná opička dostať k banánom? Pomôžte mu!

Máte radi bludiská? Tieto dlhé, prepletené cesty sú skutočné Hádanky ak nemáte správnu metódu a zmysel pre pozorovanie. Mozgová výzva dňa je samotné bludisko vysokej úrovne, ktoré treba vyriešiť v časovom limite.

Myslíte si, že zvládnete výzvu tento test IQ test? Dokážte to teraz!

Vizuálny test: „Ktorá z dvoch ciest povedie opicu k jej banánom?“

Poznáte hru „Nájdi cestu“? Práve to robíme dnes. Ak chcete vyhrať tento nový vizuálny test, odporúčame vám, aby ste zostali čo najviac sústredení, pretože stačí jedno vyrušenie a budete musieť začať znova. A vaším prvým nepriateľom je čas. Myslíte si, že to zvládnete?

Na fotografii nižšie vidíte malú značku, ktorá sa zamýšľa nad tým, ako sa nakŕmiť 4 lákavými banánmi. Čaká na tvoju pomoc. Potom máte 15 sekúnd na to, aby ste ho usmernili. . Buďte opatrní, musíte hrať sólo a nepodvádzať. Ak tak urobíte, výsledok sa nebude počítať.

Čtěte také  Test optickej ilúzie: Ak máte mimoriadne bystré oči, nájdite číslo 879 za 10 sekúnd

Chatasova.sk

Pochopili ste pokyny? Potom je čas vziať stopky a začať: je to na vás!

Vizuálny test: správna odpoveď

3, 2, 1. To je všetko, 15 sekúnd uplynulo. Vyriešili ste dnešnú vizuálnu hádanku? Ak si myslíte, že áno, porovnajte svoju odpoveď s riešením uvedeným nižšie . Ak nie, vždy sa môžete pozrieť na odpoveď.

Riešenie

Jediný spôsob, ako môže značka zjesť banány, je cesta 2 . Ako vidíte na nasledujúcom obrázku, na vyriešenie vizuálnej hádanky stačilo prejsť túto krátku trasu.

© Chatasova.sk

Ak bola vaša odpoveď správna, znamená to, že sa môžete pochváliť výborným pozorovacím zmyslom a dobrou ostrosťou zraku. Toto bludisko mohlo skutočne zmiasť váš zrak. To je prípad mnohých kandidátov.

Ak patríte k tým, ktorí dnešný pozorovací test nevyriešili, nebojte sa. Môžete sa spoľahnúť na túto vizuálnu hru ako tréning na rozvoj vašich analytických a pozorovacích schopností.

Čtěte také  Len človek s 360-stupňovým videním dokáže na tomto obrázku rozpoznať lamu medzi týmito ťavami?

A ak chcete viac, môžete si vybrať novú úlohu na našej webovej stránke. Nezabudnite, že tieto IQ testy vám pomôžu zlepšiť vaše mozgové schopnosti. Cvičte a bavte sa vo svojom voľnom čase.

Neváhajte vyzvať svojich priateľov kolegov a rodinu, aby si zmerali aj svoju úroveň pozorovania, analýzy a koncentrácie!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.