Accueil » Novinky » IQ test: Ak ste génius v bludiskách, vyriešte túto úlohu za menej ako 15 sekúnd.

IQ test: Ak ste génius v bludiskách, vyriešte túto úlohu za menej ako 15 sekúnd.

Pri hľadaníTest samostatne alebo v skupine? Tento IQ test je presne to, čo potrebujete. Je vhodný pre deti aj dospelých. Ide o hľadanie jedinej cesty, ktorá vedie k určitému cieľu.

Okrem zábavy stimulujte svoje pozorovacie schopnosti a rýchlosť pri riešení hádanky pomocou tohto vizuálne puzzle. A ak prinútite svoje deti hrať sa, je to najlepší spôsob, ako podporiť rozvoj ich mozgu.

Chatasova.sk

Vizuálny test: „Ktorá cesta dovedie psa k jedlu?

Ste pripravení vyriešiť túto vizuálnu hádanku? Nezabudnite, že je tu časový limit, ktorý musíte prekonať.

Vyzerá to, že niekto alebo nejaký súper premiestnil jedlo tohto malého psíka. Sleduje stopu, ktorú zanechali zvyšky kostí, ale sám sa nemôže dostať von. Môžete mu pomôcť?

Takže máte 15 sekúnd a nie viac na to, aby ste tomuto psovi ukázali, ktorou cestou má ísť, aby našiel jedlo. Počas nasledujúcich 15 sekúnd musíte byť nerušený, aby ste mohli pozorovať a sledovať cesty dostatočne rýchlo, aby ste to stihli. Teraz je rad na vás!

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Skúste nájsť na tomto obrázku nepárneho hada

Vizuálny test: správna odpoveď

Našli ste správnu cestu pred uplynutím 15 sekúnd? Ak áno, ako ste sa tam dostali? Gratulujeme, málokto to dokázal za taký krátky čas. Ste vnímavý človek s dobrými argumentačnými a analytickými schopnosťami.

Ak ste dnešný vizuálny test nezvládli, nebojte sa. Riešenie nájdete nižšie.

Riešenie

Cesta k jedlu je cesta 2.

Chatasova.sk

Mali ste problém vyriešiť túto vizuálnu hádanku? S týmto novým trendom v online hrách môžete rozvíjať svoje schopnosti myslenia. Prečo teda nevyužiť voľný čas na zlepšenie svojich kognitívnych a vizuálnych schopností a zároveň sa zabaviť? Najmä preto, že vám to pomôže pri plnení každodenných úloh.

Hľadáte ďalšie výzvy? Navštívte našu stránku a vyriešte množstvo ponúkaných IQ testov. Postupne uvidíte, ako sa vaše schopnosti zlepšujú.

A nezabudnite zdieľať túto stránku so svojimi priateľmi a rodinou, aby ste videli, ako sa im darí v tomto bludisku!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.