Accueil » Novinky » Hlavolam: Nájdeš medzi týmito nindžami mačku? Máte 10 sekúnd na to, aby ste dokázali svoju dôkladnosť!

Hlavolam: Nájdeš medzi týmito nindžami mačku? Máte 10 sekúnd na to, aby ste dokázali svoju dôkladnosť!

Dobrý pozorovateľ sa vyznačuje schopnosťou venovať pozornosť detailom, ktoré väčšine ľudí unikajú, bez ohľadu na to, aké sú malé. Vizuálna výzva Ďalšia úloha preverí váš zmysel pre detail. Otestujte a zároveň rozvíjajte svoje pozorovacie schopnosti pomocou Tento vizuálny test zábava.

Vizuálny test: „Kde je na tomto obrázku mačka?“

Kto by to bol povedal, že aj mačky milujú bojové umenia. Nasledujúci obrázok to len dokazuje. Ak sa na prvý pohľad zdá, že na tejto ilustrácii sú len ľudskí nindžovia, ukáže sa, že súčasťou skupiny je aj mačka.

Chatasova.sk

Máte 10 sekúnd na to, aby ste si pozorne prezreli tento obrázok a pokúsili sa nájsť ninja mačku. Odvážte sa prijať túto výzvu a zistite, akí ste dôkladní.

IQ test: správna odpoveď

Každý má inú úroveň pozornosti a koncentrácie. Nie každý môže tvrdiť, že je vynikajúci pozorovateľ. Len tí, ktorí venujú pozornosť detailom, sú dôkladní a dokážu rýchlo odhaliť nezrovnalosti v danej situácii. Podarilo sa vám v dnešnom IQ teste nájsť mačku nindžu?

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte orlie oči, nájdite nepárny strom za 18 sekúnd

Ak áno, znamená to, že ste puntičkár, dobrý pozorovateľ. Ak vám 10 sekúnd nestačilo na vyriešenie hádanky dňa, musíte ešte popracovať na svojich pozorovacích schopnostiach.

Ak to chcete urobiť, pravidelne trénujte svoj mozog a zrak na riešenie tohto druhu vizuálnych výziev. Na našej stránke nájdete rôzne typy a úrovne. Budete sa musieť naučiť ovládať svoj zrak, úroveň koncentrácie a zlepšiť rýchlosť analýzy a reflexie.

Chcete poznať odpoveď na našu vizuálnu výzvu? Objavte riešenie na obrázkoch nižšie.

Riešenie

Ako je znázornené na nasledujúcom obrázku, ninja mačka sa nachádza v prvom riadku od vrchu obrázka a na prvej pozícii sprava. Vidíte ju?

© Chatasova.sk

Neváhajte vyzvať svojich priateľov a rodinu na vizuálny test dňa a zistite, či sa im darí lepšie ako vám! Môžete ich tiež pozvať, aby s vami cvičili na našej stránke. Spoločne si môžete udržať bystrú myseľ pomocou našich zábavných a podnetných vizuálnych hier.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V Chatasovasa snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.